Svítilna je kompaktní a velmi pohodlná na použití. Software funguje bezchybně a ukazatel stavu baterie je přesný. Oceňuji také možnost alternativního napájení. Ještě jsem neměl příležitost otestovat deklarovaný dosah 618 m, ale firma zachovává vysoký standard, například přidáním gumových prvků do sady. Poměr kvality a ceny je skvělý. Velkým plusem je také pouzdro – jednoduché, pevné a dobře chrání sklo svítilny, které je nejzranitelnější na poškození. Shrnutí: zaslouží si hodnocení 5*.
nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Svítilna Nitecore P30 NEW je specializovaná svítilna, která díky diodě CREE XP-L HI V3 poskytuje maximální světelný tok na úrovni 1000 lumenů a dosah až 618 metrů. Ochranná korunka umožňuje použití svítilny jako nástroje pro sebeobranu v nouzové situaci.
Odolné a lehké tělo s protiskluzovou texturou je vyrobeno z vysoce kvalitního tvrzeného hliníku. Díky tomu je svítilna odolná proti pádu z výšky až 1 metru a vodotěsná na úrovni IP68 (odolnost vůči ponoření do hloubky až 2 m po dobu 30 minut).
Svítilna Nitecore P30 NEW je napájena akumulátorem 21700 s kapacitou 5000 mAh vybaveným portem USB-C. Adaptér přiložený k sadě umožňuje také použití baterií CR123 nebo akumulátoru 18650. Ochrana proti opačné polaritě zabraňuje poškození v případě nesprávného vložení zdroje napájení.
Port USB-C umožňuje pohodlné nabíjení svítilny z powerbanky nebo automobilové nabíječky. Indikátor úrovně nabití akumulátoru umožňuje kontrolu doby provozu svítilny.
Režimy provozu/doba svícení:
- 1000 lumenů / 1 h 15 min,
- 400 lumenů / 4 h,
- 220 lumenů / 7 h,
- 70 lumenů / 23 h,
- 1 lumen / 950 h,
- SOS / 1000 lumenů,
- Stroboskop / 1000 lumenů,
- Maják / 1000 lumenů.
V kompletaci s baterkou se nachází:
- akumulátor 21700 5000 mAh,
- nabíjecí kabel USB C,
- adaptér na akumulátor 18650 a baterie CR123,
- klip,
- šnůra,
- pouzdro,
- náhradní O-kroužek,
- náhradní kryt tlačítka.
Technické údaje
Zdroj světla: CREE XP-L HI V3
Efektivní dosah: 618 m
Napájení: akumulátor 21700 (včetně)
Pouzdro: hliník
Spínač: typu klik
Barva: černá
Rozměry: 155 x 30 mm (hlava 50 mm)
Hmotnost: 158 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1000 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 75 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 75 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 950 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 5000 mAh Li-Ion 21700 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | Stupeň krytí IP |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ano |
| Délka | 155 mm |
| Průměr | 50 mm |
| Hmotnost | 158 g |
| EAN | 6952506405534 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE P30 NEW |
| Značka | Nitecore |
| EAN |
Recenze s fotografiemi
Shrnutí recenze
Počet recenzí: 2
-
-
Svítilna je skvělá – dlouho jsem hledal model, který neztrácí výkon po několika desítkách sekund provozu a tato volba byla trefou do černého. Dosah svítilny je dokonce větší, než uvádí výrobce. Při nejvyšším režimu je zařízení jen mírně teplé, ale nikdy horké a plný výkon si zachovává až do konce provozu.
No reviews