A zseblámpa kompakt és nagyon kényelmes a használata. A szoftver gördülékenyen működik, az akkumulátor szintjelzője pontos. Nagyra értékelem az alternatív áramellátás lehetőségét is. Még nem volt alkalmam kipróbálni a megadott 618 méteres hatótávot, de a cég magas színvonalat tart, például extra gumielemeket ad a készlethez. A minőség-ár arány kiváló. Nagy előnye még a tok is – egyszerű, masszív és jól védi a lámpaüveget, amely a legérzékenyebb a sérülésekre. Összegzés: megérdemli az 5*-os értékelést.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
A Nitecore P30 NEW egy speciális lámpa, amely a CREE XP-L HI V3 lednek köszönhetően 1000 lumenes maximális fényáramot és akár 618 méteres hatótávot biztosít. A védőkorona lehetővé teszi a lámpa önvédelmi eszközként való használatát vészhelyzetben.
A strapabíró és könnyű test, ami csúszásmentes felülettel rendelkezik, kiváló minőségű edzett alumíniumból készült. Ezzel a lámpa ellenáll az akár 1 méter magasról történő eséseknek, és IP68 szinten vízálló (ellenáll a vízbe merítésnek 2 méter mélységig 30 percig).
A Nitecore P30 NEW-t egy 5000 mAh-s 21700-as akkumulátor táplálja, amely USB-C csatlakozóval van felszerelve. A készlethez tartozó adapter lehetővé teszi a CR123 elemek vagy 18650 akkumulátor használatát is. A fordított polaritás elleni védelem megakadályozza a sérülést az áramforrás nem megfelelő behelyezése esetén.
Az USB-C port lehetővé teszi a lámpa kényelmes töltését powerbankból vagy autós töltőaljzatból. Az akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője lehetővé teszi a lámpa üzemidejének ellenőrzését.
Működési módok/üzemidő:
- 1000 lumen / 1 h 15 min,
- 400 lumen / 4 h,
- 220 lumen / 7 h,
- 70 lumen / 23 h,
- 1 lumen / 950 h,
- SOS / 1000 lumen,
- Stroboszkóp / 1000 lumen,
- Jeladó / 1000 lumen.
A lámpa tartozékai:
- 21700 5000 mAh akkumulátor,
- USB C töltőkábel,
- adapter 18650 akkumulátorhoz és CR123 elemekhez,
- klipsz,
- zsinór,
- tok,
- tartalék O-gyűrű,
- tartalék kapcsolófedél.
Műszaki adatok
Fényforrás: CREE XP-L HI V3
Hatótáv: 618 m
Tápellátás: 21700 akkumulátor (a csomagban)
Ház: alumínium
Kapcsoló: klik típusú
Szín: Fekete
Méretek: 155 x 30 mm (fej 50 mm)
Súly: 158 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1000 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 75 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 75 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 950 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 5000 mAh Li-Ion 21700 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP osztály |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 155 mm |
| Átmérő | 50 mm |
| Súly | 158 g |
| EAN | 6952506405534 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE P30 NEW |
| Márka | Nitecore |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 2
-
-
A zseblámpa kiváló – sokáig kerestem olyan modellt, amelyik nem veszít az erejéből néhány tucat másodperc működés után, és ez a választás telitalálat volt. A zseblámpa hatótávja még nagyobb is, mint amit a gyártó megad. A legmagasabb üzemmódban a készülék csak enyhén melegszik, de sosem forró, és a teljes teljesítménye kitart a működés végéig.
No reviews