Svítilna Nitecore P18 - 1800 lumenů
Taktická svítilna vybavená diodou LED CREE XHP35 HD a pokročilou optikou PDOT (Precision Digital Optics Technology), která zajišťuje světelný tok o výkonu 1800 lumenů a dosahu až 182 m. V nejnižším režimu umožňuje nepřetržitý provoz po dobu 220 hodin.
Technologie Die-Cast, třída těsnosti IP56, protiskluzová textura
Pouzdro vyrobené v technologii Die-Cast z jednoho odlitku leteckého hliníku pokrytého anodizací HAIII zaručuje vysokou odolnost. Texturované tělo zajišťuje jistý úchop za všech podmínek. Svítilna splňuje normu IP56, což znamená ochranu před prachem a silným proudem vody. Je také odolná proti pádu z výšky do 1 m, a reflektorové sklo je chráněno povlakem proti poškrábání. Kovový klip umožňuje pohodlné připevnění svítilny k kapse nebo pásu.
Li-Ion akumulátor 18650 o kapacitě 3100 mAh
Svítilna je napájena lithiovo-iontovým akumulátorem IMR 18650 o kapacitě 3100 mAh, který je součástí balení. Vestavěná červená dioda upozorňuje na nízkou úroveň nabití baterie.
Režimy práce
Režimy práce / čas svícení / dosah:
- turbo: 1800 lumenů / 30 minut / 182 m
- high: 850 lumenů / 2 hodiny / 135 m
- mid: 260 lumenů / 4 hodiny / 73 m
- low: 65 lumenů / 18 hodin / 37 m
- ultralow: 1 lumen / 220 hodin / 6 m
Režim červeného světla:
- 10 lumenů / 28 hodin / 10 m
Kromě standardních režimů svítilna nabízí tři speciální režimy: stroboskop, S.O.S a Beacon (lokátor). Změna režimů probíhá pomocí tlačítka umístěného na zadní straně těla. Bočním tlačítkem lze zapnout červené světlo, které nenarušuje adaptaci zraku na tmu.
Ochrana před přehřátím
Použitá technologie ATR (Advanced Temperature Regulation) chrání svítilnu před přehříváním a zajišťuje stabilní provoz a optimální výkon světelného toku.
Prvky sady
- svítilna Nitecore P18 - 1800 lumenů
- pouzdro na přenášení
- šňůrka
- náhradní těsnění
Nejdůležitější vlastnosti
- odolné pouzdro z leteckého hliníku vyrobené v technologii Die-Cast
- dioda LED CREE XHP35 HD s optikou PDOT
- maximální výkon 1800 lumenů
- 5 stupňů jasu, 3 speciální režimy: S.O.S, stroboskop, beacon a červené světlo
- doba provozu až 220 hodin v režimu ultralow
- technologie ATR zajišťující ochranu před přehřátím
- protiskluzová textura těla
- norma těsnosti IP56
- v sadě pouzdro, šňůrka a náhradní těsnění
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1800 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 30 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 120 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 220 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 3100 mAh Li-Ion 18650 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé, červené |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 56 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ano |
| Délka | 105,5 mm |
| Průměr | 23 mm |
| Hmotnost | 103,5 g |
| EAN | 6952506405046 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE P18 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |