Nitecore P18 zseblámpa - 1800 lumen
Taktikai zseblámpa, amely LED CREE XHP35 HD diódával és fejlett PDOT (Precision Digital Optics Technology) optikával van felszerelve, amely 1800 lumen fényáramot és akár 182 m hatósugarat biztosít. A legalacsonyabb módban lehetőséget ad 220 órás folyamatos működésre.
Die-Cast technológia, IP56 vízállósági osztály, csúszásmentes textúra
A tok egy darabból álló légi alumínium öntéstechnológiaval készül, HAIII bevonattal, ami magas tartósságot biztosít. Textúrázott teste biztos fogást nyújt minden körülmények között. A zseblámpa megfelel az IP56 szabványnak, ami a por elleni védelmet és az erős vízsugár elleni védelmet jelenti. Szintén 1 m-es magasságból történő esések ellen is ellenálló, és a reflektorüveget karcálló bevonattal védi. A fém klipsz lehetővé teszi a zseblámpa kényelmes rögzítését zsebre vagy övre.
3100 mAh kapacitású Li-Ion 18650 akkumulátor
A zseblámpát egy 3100 mAh kapacitású IMR 18650 lítium-ion akkumulátor táplálja, amely a készlet része. A beépített piros LED figyelmeztet a töltöttség alacsony szintjére.
Működési módok
Működési módok / világítási idő / hatótávolság:
- turbo: 1800 lumen / 30 perc / 182 m
- high: 850 lumen / 2 óra / 135 m
- mid: 260 lumen / 4 óra / 73 m
- low: 65 lumen / 18 óra / 37 m
- ultralow: 1 lumen / 220 óra / 6 m
Piros fény mód:
- 10 lumen / 28 óra / 10 m
A standard módokon kívül a zseblámpa három speciális módot kínál: stroboszkóp, S.O.S és Beacon (helymeghatározó). A módok váltása a test hátulján elhelyezett gombbal történik. Az oldalsó gombbal piros fényt lehet bekapcsolni, amely nem zavarja a sötéthez való látás alkalmazkodását.
Túlmelegedés elleni védelem
Az alkalmazott ATR (Advanced Temperature Regulation) technológia védi a zseblámpát a túlmelegedéstől, és biztosítja a stabil működést, valamint az optimális fényáramteljesítményt.
A készlet elemei
- Nitecore P18 zseblámpa - 1800 lumen
- hordozó tok
- pánt
- tartalék tömítőgyűrű
Főbb jellemzők
- tartós légi alumíniumház Die-Cast technológiával
- LED CREE XHP35 HD dióda PDOT optikával
- maximum 1800 lumen teljesítmény
- 5 fényerőszint, 3 speciális mód: S.O.S, stroboszkóp, beacon és piros fény
- 220 órás üzemidő ultralow módban
- ATR technológia, amely véd a túlmelegedés ellen
- csúszásmentes test felület
- IP56 vízállósági szabvány
- a készlet tartalma: hordozó tok, pánt és tartalék tömítőgyűrű
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1800 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 30 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 120 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 220 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 3100 mAh Li-Ion 18650 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Piros |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 56 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 105,5 mm |
| Átmérő | 23 mm |
| Súly | 103,5 g |
| EAN | 6952506405046 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE P18 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |