Velmi dobrá baterka, je menší než můj Mactronic, ale nabízí téměř dvojnásobné možnosti a je zcela vodotěsná.
Svítilna Nitecore P10i vybavena diodou LED SST-40-W, umožňující dosáhnout maximální světelný tok na úrovni 1800 lumenů a dosah až 290 metrů. Odolné tělo je vyrobeno z leteckého hliníku pokrytého anodizací HA III. Odolná konstrukce svítilny a použití těsnění umožnily dosáhnout odolnosti proti pádům z 1 m a vodotěsnosti na úrovni IP68.
Model P10i je malá taktická svítilna napájená pomocí akumulátoru 21700 s kapacitou 4000 mAh (v balení). Konstrukce svítilny umožňuje také napájení bateriemi CR123 s pomocí speciálního adaptéru. Svítilna je vybavena vestavěným portem USB-C umožňujícím nabíjení akumulátorů bez nutnosti rozebrání svítilny.
Svítilna umožňuje využití jednoho ze tří úrovní světelného výkonu a stroboskopu. Vestavěný systém ATR (Advanced Temperature Regulation) chrání zařízení před přehřátím.
Charakteristickým znakem modelu P10i je umístění dvou tlačítek na konci svítilny, jedno je zodpovědné za zapnutí svítilny, druhé za přepínání režimů nebo přímé spuštění stroboskopu.
Režimy provozu (s akumulátorem 21700)/doba svícení:
- High - 1800 lumenů / 1 h 30 min,
- Mid - 280 lumenů / 7 h 15 min,
- Low - 35 lumenů / 38 h,
- stroboskop - 1800 lumenů.
V balení se nachází:
- svítilna,
- akumulátor 21700,
- adaptér na baterie Cr123,
- smyčka,
- pouzdro NTH10,
- náhradní O-kroužek,
- nabíjecí kabel,
- klips.
Technické údaje
Barva: černá
Materiál: letecký hliník
Maximální světelný výkon: 1800 lumenů
Maximální dosah: 290 m
Maximální doba provozu: 38 h
Napájení: akumulátor 21700 4000 mAh, 2 x baterie CR123
Délka: 147 mm
Průměr: 25,4 mm
Hmotnost: 84 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1800 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 90 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 90 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 38 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion 21700 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 147 mm |
| Průměr | 25,4 mm |
| Hmotnost | 84 g |
| EAN | 6952506406500 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE P10 I |
| Značka | Nitecore |
| EAN |
Recenze s fotografiemi
Shrnutí recenze
Počet recenzí: 4
-
-
Vynikající zařízení, světlo je tak silné, že doslova osvětluje cestu jako lampa.
-
Funguje velmi dobře a nabíjení přes USB-C umožňuje pohodlné používání i nabíjení v každé situaci.
-
Bude vhodná pro osoby hledající kompaktní taktickou baterku s odpovídajícím výkonem.
No reviews