Nagyon jó zseblámpa, kisebb, mint a Mactronicom, de majdnem kétszer akkora teljesítményt kínál és teljesen vízálló.
A Nitecore P10i zseblámpa LED SST-40-W diódával van felszerelve, amely lehetővé teszi, hogy a maximális fényáram 1800 lumen legyen, és a hatótávolság elérje a 290 métert. A tartós burkolat repülőgép-alumíniumból készült, amit HA III eloxálással vontak be. A zseblámpa erős teste és tömítése ellenállást biztosít az 1 m-es esés ellen és vízállóságot az IP68 szinten.
A P10i modell egy kis taktikai zseblámpa, amelyet egy 21700-as akkumulátor táplál 4000 mAh kapacitással (mellékelve). A zseblámpa konstrukciója lehetővé teszi a CR123 elemekkel való táplálást egy speciális adapter segítségével. A zseblámpa beépített USB-C porttal van ellátva, amely lehetővé teszi az akkumulátorok töltését a zseblámpa szétszerelése nélkül.
A zseblámpa három fényerőszint és stroboszkóp használatát teszi lehetővé. A beépített ATR rendszer (Fejlett Hőmérséklet-Szabályozás) megvédi az eszközt a túlmelegedéstől.
A P10i modell különlegessége, hogy a zseblámpa végén két gomb található, egyik a zseblámpa bekapcsolásáért felelős, a másik a módok váltásáért vagy közvetlenül a stroboszkóp bekapcsolásáért.
Működési módok (21700-as akkumulátorral)/üzemidő:
- High - 1800 lumen / 1 óra 30 perc,
- Mid - 280 lumen / 7 óra 15 perc,
- Low - 35 lumen / 38 óra,
- stroboszkóp - 1800 lumen.
A készlet tartalma:
- zseblámpa,
- 21700-as akkumulátor,
- Cr123 elemadapter,
- csuklópánt,
- NTH10 tokozás,
- tartalék o-gyűrű,
- töltőkábel,
- klipsz.
Technikai adatok
Szín: fekete
Anyag: repülőgép-alumínium
Maximális fényerő: 1800 lumen
Maximális hatótávolság: 290 m
Maximális üzemidő: 38 óra
Táplálás: 21700-as, 4000 mAh akkumulátor, 2 x CR123 elem
Hossz: 147 mm
Átmérő: 25,4 mm
Súly: 84 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1800 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 90 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 90 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 38 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion 21700 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 147 mm |
| Átmérő | 25,4 mm |
| Súly | 84 g |
| EAN | 6952506406500 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE P10 I |
| Márka | Nitecore |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 4
-
-
Kiváló felszerelés, a fény olyan erős, hogy szinte fényszóróként világítja meg az utat.
-
Nagyon jól működik, és az USB-C töltésnek köszönhetően bármilyen helyzetben kényelmes a használata és a töltése.
-
Megfelelő lesz azok számára, akik kompakt, megfelelő teljesítményű taktikai zseblámpát keresnek.
No reviews