Velmi solidní a dobře zpracovaná taktická svítilna. Vyznačuje se vysokou odolností proti poškození a vysokým výkonem, zejména při použití akumulátoru místo běžných baterií. Dalším bonusem je kompatibilita s taktickým kroužkem firmy Nitecore.
Svítilna Nitecore P10 v 2 je kompaktní taktická svítilna, která se osvědčí jako svítilna pro každodenní nošení (EDC) a může být také používána uniformovanými složkami.
Použitá LED dioda Cree XP-L2 V6 umožňuje dosáhnout maximálního výkonu 1100 lumenů a dosahu 201 metrů. Svítilna je napájena dvěma bateriemi CR123A nebo jedním akumulátorem 18650 (není v sadě).
Pouzdro je vyrobeno z leteckého hliníku s drsnou texturou zajišťující pevný úchop, potaženého tvrdým povlakem HA III v černé barvě. Tubus svítilny o průměru 1” (25,4 mm) umožňuje použití mnoha variant montáží. Díky kompaktní konstrukci a použití těsnění splňuje svítilna normu IP68 a je také odolná proti pádu z výšky až 1 metru.
Model P10 je vybaven několika režimy hlavního osvětlení a stroboskopickým režimem, které jsou ovládány hlavním a pomocným vypínačem umístěným na zadní straně svítilny. Spolu s vypínačem je umístěn indikátor úrovně nabití baterie nebo akumulátoru.
Ke svítilně lze dodatečně namontovat taktický vypínač.
Režimy provozu/doba provozu na 2 x CR123A:
- High - 1100 lumenů / 1 h,
- Mid 1 - 370 lumenů / 2 h,
- Mid 2 - 200 lumenů / 3 h,
- Low - 60 lumenů / 14 h.
Režimy provozu/doba provozu na 1 x 18650:
- High - 1000 lumenů / 3 h,
- Mid 1 - 370 lumenů / 7 h,
- Mid 2 - 200 lumenů / 18 h,
- Low - 60 lumenů / 55 h.
V sadě:
- svítilna,
- klip,
- taktický držák na svítilnu,
- šňůrka,
- náhradní těsnění (2 ks),
- tlumící trubka pro baterie.
Technické údaje
Barva: Černá
Materiál: letecký hliník
Maximální světelný výkon: 1100 lm
Maximální dosah: 201 m
Maximální doba provozu: 55 h
Napájení: 2 x CR123A, 1 x 18650 (není v sadě)
Délka: 148 mm
Průměr: 25,4 mm
Hmotnost: 95 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1100 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 1 hod. |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 2 hod. |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 14 hod. |
| Typ napájení | Baterie |
| Typ akumulátoru/baterie | 2x CR123A |
| Akumulátor v sadě | Ne |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 148 mm |
| Průměr | 25,4 mm |
| Hmotnost | 95 g |
| EAN | 6952506405916 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE P10 V2 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |