Nagyon masszív és jól elkészített taktikai zseblámpa. Nagyon ellenálló a sérülésekkel szemben, és nagy teljesítményt nyújt, különösen, ha akkumulátort használunk a hagyományos elemek helyett. További előnye, hogy kompatibilis a Nitecore cég taktikai gyűrűjével.
A Nitecore P10 v 2 kompakt taktikai zseblámpa, amely EDC zseblámpaként (napi hordozásra) is megfelel, valamint használható a rendvédelmi szerveknél is.
A zseblámpában használt Cree XP-L2 V6 LED 1100 lumen maximális teljesítményt és 201 méteres hatótávolságot tesz lehetővé. A zseblámpa két CR123A elemmel vagy egy 18650-es akkumulátorral működik (a készlet nem tartalmazza).
A ház repülőgép-alumíniumból készült, érdes felülettel, amely biztos fogást nyújt, és fekete színű, kemény HA III bevonattal van ellátva. A zseblámpa 1" (25,4 mm) átmérőjű csöve lehetővé teszi számos rögzítési lehetőség használatát. Kompakt felépítésének és tömítéseinek köszönhetően a zseblámpa megfelel az IP68 szabványnak, és akár egy méteres esésállósággal is rendelkezik.
A P10 modell több fő üzemmóddal és stroboszkóp üzemmóddal is rendelkezik, amelyeket a zseblámpa hátulján található főkapcsoló és segédkapcsoló kezel. A kapcsolók mellett a zseblámpa elején a töltöttségi szint jelzője is található.
A zseblámpához további taktikai kapcsoló is felszerelhető.
Üzemmódok/üzemidők 2 x CR123A esetén:
- High - 1100 lumen / 1 h,
- Mid 1 - 370 lumen / 2 h,
- Mid 2 - 200 lumen / 3 h,
- Low - 60 lumen / 14 h.
Üzemmódok/üzemidők 1 x 18650 esetén:
- High - 1000 lumen / 3 h,
- Mid 1 - 370 lumen / 7 h,
- Mid 2 - 200 lumen / 18 h,
- Low - 60 lumen / 55 h.
A készlet tartalma:
- zseblámpa,
- klipsz,
- taktikai zseblámpa tartó,
- csuklópánt,
- póttömítés (2 db),
- elemekhez csillapítócső.
Technikai adatok
Szín: Fekete
Anyag: repülőgép-alumínium
Maximális fényerő: 1100 lm
Maximális hatótávolság: 201 m
Maximális üzemidő: 55 h
Tápellátás: 2 x CR123A, 1 x 18650 (a készlet nem tartalmazza)
Hosszúság: 148 mm
Átmérő: 25,4 mm
Súly: 95 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1100 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 1 óra |
| Üzemidő magas üzemmódban | 2 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 14 óra |
| Áramellátás típusa | Elem |
| Akkumulátor/elem típusa | 2x CR123A |
| Akkumulátor készletben | Nem |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 148 mm |
| Átmérő | 25,4 mm |
| Súly | 95 g |
| EAN | 6952506405916 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE P10 V2 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |