Fantastická svítilna, velmi kompaktní, a přesto dává opravdu daleký paprsek světla!
Nitecore Multi-Task Hybrid MH12 V2 s LED diodou CREE XP-L2 V6 generující maximální světelný tok 1200 lumenů.
Maximální dosvit svítilny je 202 metrů.
Svítilna je napájena z přiložené baterie 21700 o kapacitě 5000 mAh, která se nabíjí prostřednictvím portu USB-C. Zdroj napájení po použití přiložené tuby může být baterie 18650, 2 x RCR123 nebo baterie 2 x CR123A (nabíjet ve svítilně kabelem USB-C je možné baterie 21700 a 18650).
Pro ovládání svítilny slouží dva tlačítka, taktický umístěný na zadní straně svítilny a kovový na boku. V bočním spínači je umístěn indikátor úrovně nabití baterie.
Ve svítilně Multi-Task Hybrid MH12 V2 byly použity dva režimy práce, denní a taktický. Denní režim má čtyři úrovně jasu a tři speciální, a taktický čtyři úrovně jasu a stroboskop.
Tělo svítilny je pokryto černou povrchovou úpravou HA III odolnou proti poškrábání a otěru. Ve svítilně byl použit modul ART, který zabraňuje přehřátí diody a reguluje provozní teplotu.
V sadě je taktické pouzdro od společnosti Nitecore NTH10, které usnadňuje každodenní nošení svítilny.
Pracovní režimy/doba svícení:
- High - 1200 lumenů / 3 h 45 min,
- Mid - 300 lumenů / 8 h,
- Low - 55 lumenů / 46 h,
- Ultralow - 1 lumen / 1500 h,
- Stroboskop,
- SOS,
- Beacon.
V setu:
- svítilna,
- baterie NL2150 21700 5000 mAh,
- kabel USB-C,
- klip,
- taktické pouzdro,
- šnůra,
- náhradní těsnění,
- trubice pro baterie 18650, 2 x RCR123, 2 x CR123A.
Technická data
Barva: černá
Materiál: letecký hliník
Maximální světelný výkon: 1200 lm
Maximální dosvit: 202 m
Maximální doba práce: 1500 h
Napájení: baterie 21700 5000 mAh
Délka: 158 mm
Průměr: 25,4 mm
Hmotnost: 84,5 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1200 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 225 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 225 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 1500 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 5000 mAh Li-Ion 21700 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IPX 8 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ano |
| Délka | 158 mm |
| Průměr | 25,4 mm |
| Hmotnost | 84,5 g |
| EAN | 6952506405985 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE MH12 V2 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |
Recenze s fotografiemi
Shrnutí recenze
Počet recenzí: 4
-
-
Skvělé zařízení :) Vysoká kvalita zpracování, jas na středním režimu je uspokojivý, velké plus za akumulátor v balení. Skvěle se hodí jako EDC svítilna, ale obstojí i v profesionálním využití.
-
Svítilna má štíhlou konstrukci, což velmi oceňuji. Svítí silně vzhledem ke své velikosti a dosah odpovídá popisu produktu. Tento model jsem si vybral, protože jej lze napájet třemi různými typy akumulátorů, což je u jiných svítilen vzácné.
-
Solidně vyrobená a pohodlná svítilna, skvělá na každodenní nošení. Na nejvyšším režimu vydrží dlouho. Má nabíjecí port usb-c, takže lze použít běžnou nabíječku od telefonu. Hlavní tlačítko má citelný klik, což zabraňuje náhodnému zapnutí. Akumulátor v balení znamená, že zařízení je připraveno k použití ihned po zakoupení. :)
No reviews