Fantasztikus zseblámpa, nagyon kompakt, de ennek ellenére igazán messzire világít!
Nitecore Multi-Task Hybrid MH12 V2 CREE XP-L2 V6 LED-del, amely maximális fényáramot generál 1200 lumen.
A zseblámpa maximális hatótávolsága 202 méter.
A zseblámpa egy mellékelt 21700-as 5000 mAh-s akkumulátorról működik, amelyet USB-C porton keresztül töltünk. Tápforrásként a mellékelt cső alkalmazásával használható 18650-es akkumulátor, 2 x RCR123 vagy 2 x CR123A elem (USB-C kábelen keresztül a zseblámpában tölthető a 21700 és 18650 cella).
A zseblámpa két gombbal vezérelhető, egy taktikai a zseblámpa hátulján, és egy fém oldalt. Az oldalsó kapcsolón található a töltöttségi szint jelző.
A Multi-Task Hybrid MH12 V2 zseblámpában két üzemmód található, nappali és taktikai. A nappali üzemmód négy fényerősségi szintet és három speciális funkciót, míg a taktikai négy fényerősségi szintet és egy stroboszkópot tartalmaz.
A zseblámpa teste fekete HA III bevonattal van ellátva, amely ellenáll a karcolásoknak és ütődéseknek. A zseblámpában ART modul található, amely megakadályozza a LED túlmelegedését és szabályozza a működési hőmérsékletet.
A szett tartalmaz egy taktikai tokot az Nitecore NTH10 cégtől, amely megkönnyíti a zseblámpa napi hordozását.
Üzemmódok/működési idő:
- High - 1200 lumen / 3 h 45 min,
- Mid - 300 lumen / 8 h,
- Low - 55 lumen / 46 h,
- Ultralow - 1 lumen / 1500 h,
- Stroboszkóp,
- SOS,
- Jeladó.
A szett tartalma:
- zseblámpa,
- NL2150 21700 5000 mAh akkumulátor,
- USB-C kábel,
- klipsz,
- taktikai tok,
- zsinór,
- tartalék tömítések,
- cső 18650-es akkumulátorhoz, 2 x RCR123, 2 x CR123A.
Technikai adatok
Szín: fekete
Anyag: repülési alumínium
Maximális fényerő: 1200 lm
Maximális hatótávolság: 202 m
Maximális működési idő: 1500 h
Energiaellátás: 21700 5000 mAh akkumulátor
Hossz: 158 mm
Átmérő: 25,4 mm
Súly: 84,5 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1200 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 225 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 225 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 1500 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 5000 mAh Li-Ion 21700 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IPX 8 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 158 mm |
| Átmérő | 25,4 mm |
| Súly | 84,5 g |
| EAN | 6952506405985 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE MH12 V2 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 4
-
-
Remek eszköz :) Magas kivitelezési minőség, a közepes fényerő kielégítő, nagy pozitívum az akkumulátor a csomagban. Kiválóan alkalmas EDC zseblámpaként, de professzionális felhasználásban is megállja a helyét.
-
A zseblámpának karcsú a kialakítása, amit nagyon értékelek. A méretéhez képest erősen világít, a hatótáv megfelel a termékleírásnak. Azért választottam ezt a modellt, mert három különböző típusú akkumulátorral is működik, ami ritkaság más zseblámpáknál.
-
Masszívan összeszerelt és kényelmes zseblámpa, remek mindennapi használatra. A legmagasabb módban hosszú ideig működik. USB-C töltőcsatlakozóval rendelkezik, így használható a szokásos telefon töltő is. A fő gomb jól érezhetően kattog, ami megakadályozza a véletlen bekapcsolást. Az akkumulátor a csomag része, így a termék azonnal használatra kész vásárlás után. :)
No reviews