Svítilna Nitecore MT1C Pro - 1000 lumenů
Model vybavený diodou UHi 20 LED, která generuje světelný tok o výkonu 1000 lumenů a dosahuje dosahu až 360 metrů. V nízkém režimu může zařízení pracovat nepřetržitě po dobu 16 hodin.
Kryt splňující normu IP68, odolnost proti pádu z výšky 2 m.
Korpus svítilny vyrobený z leteckého hliníku A6061-T6 s tvrdou anodizací typu III a protiskluzovou texturou poskytuje pevnost a pohodlí při používání. Konstrukce splňuje normy IP68, což zajišťuje plnou ochranu před prachem a vodotěsnost do hloubky 2 metrů po dobu 30 minut. Odolnost proti pádu z výšky do 2 metrů zvyšuje trvanlivost v náročných podmínkách.
Napájení pomocí akumulátoru nebo baterií, možnost obsluhy v rukavicích.
Svítilna může být napájená akumulátorem 18350 nebo alternativně bateriemi RCR123 nebo CR123. Dvoufázový okrajový přepínač s ochranným kroužkem Rim Guard Design zabraňuje náhodnému zapnutí a jeho konstrukce umožňuje pohodlnou obsluhu v tlustých rukavicích.
Optické čočky, modul ATR, Non-PWM.
Svítilna má optické čočky s povlakem odolným proti poškrábání a technologii Precision Digital Optics (PDOT), což zajišťuje rovnoměrné a jasné rozložení světla. Integrovaný modul pokročilé regulace teploty (ATR) chrání před přehřátím, čímž prodlužuje životnost zařízení. Kromě toho, tvrzené minerální sklo s antireflexními povlaky na obou stranách chrání diodu.
Svítilna využívá vysoce účinný systém stejnosměrného proudu (Non-PWM), což zajišťuje stálou jasnost světla bez efektu blikání. Digitální stabilizace proudu a ochrana proti opačné polaritě zvyšují bezpečnost používání.
2 pracovní režimy v závislosti na zdroji napájení.
Pracovní režimy/ doba svícení / dosah:
Akumulátor lithium-iontový NL1816R:
- 1000 lumenů/ 1 h 15 min / 360 m
- 50 lumenů/ 16 h / 95 m
Baterie RCR123:
- 800 lumenů/ 45 min / 350 m
- 50 lumenů/ 12 h / 95 m
Baterie CR123:
- 500 lumenů/ 45 min / 250 m
- 50 lumenů/ 16 h / 95 m
Elementy sady
- akumulátor 18350
- doba nabíjení kabelu
- řemínek
- O-kroužek
Nejdůležitější vlastnosti
- vysoce výkonná dioda UHi 20 LED
- maximální výkon 1000 lumenů
- doba provozu až 16 h
- lehká konstrukce
- stupeň krytí IP68
- odolnost vůči pádu z výšky do 2 m
- ochrana proti přehřátí
- možnost napájení akumulátorem nebo baterií
- digitální stabilizace proudu
- systém Non-PWM
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1000 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 75 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 16 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1 x Li-Ion 18350 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Délka | 88 mm |
| Průměr | 26,8 mm |
| Hmotnost | 80 g |
| EAN | 6952506408313 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE MT1C PRO |
| Značka | Nitecore |
| EAN |