Nitecore MT1C Pro zseblámpa - 1000 lumen
A modell UHi 20 LED dióda-val van felszerelve, amely 1000 lumen fényáramot generál, és akár 360 méteres hatótávolságot is elér. Alacsony üzemmódban az eszköz folyamatosan működhet 16 órán keresztül
IP68 szabványnak megfelelő ház, Ellenállás 2 m-es magasságból történő esésnek
A lámpa teste A6061-T6 repülési alumíniumból készült, kemény III típusú eloxálással és csúszásmentes textúrával biztosítja a szilárdságot és a kényelmes használatot. A konstrukció megfelel az IP68 szabványnak, biztosítva a teljes porvédelmet és 2 méter mélységig 30 percig tartó vízállóságot. Az akár 2 méteres magasságból való esés ellenállása növeli a tartósságot nehéz körülmények között
Táplálás akkumulátorral vagy elemmel, Kesztyűben való kezelés lehetősége
A lámpa 18350-es akkumulátorral vagy cserélhetően RCR123 vagy CR123 elemekkel táplálható. A kétrétegű élszéli kapcsoló Rim Guard Design védőgyűrűvel megakadályozza a véletlen bekapcsolást, és kialakítása lehetővé teszi a kényelmes kezelést vastag kesztyűben
Optikai lencsék, ATR modul, Non-PWM
A lámpa karcálló bevonattal ellátott optikai lencsékkel és Precision Digital Optics (PDOT) technológiával rendelkezik, amely egyenletes és tiszta fényeloszlást biztosít. Az integrált fejlett hőmérséklet-szabályozó modul (ATR) megvédi a túlmelegedéstől, meghosszabbítva az eszköz élettartamát. Továbbá, a mindkét oldalán antireflexiós bevonattal ellátott edzett ásványi üveg védi a diódát
A lámpa magas hatékonyságú állandó áramkört (Non-PWM) használ, ami villódzásmentes állandó fényerőt biztosít. A digitális áramstabilizálás és a fordított polaritás elleni védelem növeli a használat biztonságát
2 üzemmód a táplálás forrásától függően
Üzemmódok / világítási idő / hatótávolság:
Lítium-ion akkumulátor NL1816R:
- 1000 lumen / 1 h 15 min / 360 m
- 50 lumen / 16 h / 95 m
RCR123 elem:
- 800 lumen / 45 min / 350 m
- 50 lumen / 12 h / 95 m
CR123 elem:
- 500 lumen / 45 min / 250 m
- 50 lumen / 16 h / 95 m
A készlet elemei
- 18350 akkumulátor
- Töltőkábel
- Pánt
- O-gyűrű
Főbb jellemzők
- Magas hatékonyságú UHi 20 LED dióda
- Maximális fényerő 1000 lumen
- Működési idő akár 16 h
- Könnyű konstrukció
- IP68 szintű tömítés
- Ellenállás akár 2 m-es esésnek
- Túlmelegedés elleni védelem
- Lehetőség akkumulátorral vagy elemmel való táplálásra
- Digitális áram stabilizálás
- Non-PWM rendszer
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1000 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő magas üzemmódban | 75 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 16 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1 x Li-Ion 18350 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Hosszúság | 88 mm |
| Átmérő | 26,8 mm |
| Súly | 80 g |
| EAN | 6952506408313 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE MT1C PRO |
| Márka | Nitecore |
| EAN |