nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Svítilna Nitecore MH40 Pro Multi-Task Hybrid - 3500 lumenů
Taktická baterka s diodou NiteLab UHi 40 MAX LED poskytuje maximální světelný výkon 3500 lumenů a dosah až 1300 m. V nejnižším režimu může fungovat nepřetržitě po dobu 62 hodin. Vynikající jak pro pátrací a taktické úkoly, tak pro hlídkování na velkých plochách.
Precision Digital Optics Technology, Advanced Temperature Regulation
Baterka využívá pokročilý optický systém Precision Digital Optics Technology (PDOT) s křišťálovou vrstvou, který generuje jasné světlo bez zkreslení. Optická čočka byla chráněna oboustranným povlakem, chránícím proti poškrábání. Široká, kulatá hlava umožňuje osvětlení velké oblasti.
V zařízení byl použit pokročilý systém regulace teploty ATR (Advanced Temperature Regulation), který automaticky přizpůsobuje výkon světla podmínkám prostředí a teplotě zařízení. V případě nárůstu teploty systém snižuje jas, čímž zabraňuje přehřátí, což prodlužuje životnost komponentů a zvyšuje bezpečnost uživatele. ATR optimalizuje tepelný výkon, umožňující fungování lampy na maximální výkon za kontrolovaných podmínek.
Žebrování umístěné pod hlavou dále podporuje ochranu proti přehřátí.
Hliníkové pouzdro splňující normu IP68
Odolné tělo s protiskluzovým povrchem bylo vyrobeno z leteckého hliníku s tvrdou anodizací typu III. Díky použitému materiálu a těsněním splňuje svítilna požadavky normy IP68, což zajišťuje plnou ochranu proti prachu a vodě (ponoření do hloubky až 2 metry po delší dobu) a odolnost proti pádům z výšky až 1 metru.
7 pracovních režimů
Model je vybaven 7 pracovními režimy, které umožňují přizpůsobení osvětlení vašim preferencím.
Pracovní režim / doba svícení / dosah
Napájení akumulátorem Nitecore NBP100R:
- Turbo / 3500 lumenů / 45 min / 1300 m
- High / 1300 lumenů / 4 h 15 min / 920 m
- Mid / 400 lumenů / 13 h / 490 m
- Low / 80 lumenů / 62 h / 220 m
- Strobe / 3500 lumenů
- Beacon / 3500 lumenů
- SOS / 3500 lumenů
Napájení bateriemi 21700:
- Turbo / 2000 lumenů / 60 min / 900 m
- High / 1200 lumenů / 4 h 15 min / 800 m
- Mid / 400 lumenů / 15 h / 490 m
- Low / 80 lumenů / 65 h / 220 m
- Strobe / 2000 lumenů
- Beacon / 2000 lumenů
- SOS / 2000 lumenů
Baterka má dva přepínače, jeden na těle a druhý na konci rukojeti, které umožňují snadné změny režimů. Základna ve tvaru U zabraňuje náhodnému zapnutí a umožňuje postavit zařízení do svislé polohy. V modelu MH40 Pro byla použita paměťová funkce posledně používaného režimu, což zvyšuje uživatelský komfort.
V balení včetně dálkového ovladače, umožňujícího dálkovou aktivaci a přepínání mezi režimy. Ovladač lze namontovat na lištu Picatinny pomocí přiložených pásků.
Akumulátor NBP100R, kabel USB-C
Svítidlo napájeno vyměnitelným akumulátorem Nitecore NBP100R s kapacitou 10000 mAh (v balení) nebo dvěma bateriemi 21700 (nejsou v balení). Nabíjení probíhá přes přiložený kabel USB-C a vestavěný port.
Na těle je umístěn ukazatel stavu nabití baterie. Když úroveň klesne pod 10%, baterka to signalizuje vibracemi.
Elementy sady
- baterka MH40 Pro Multi-Task Hybrid - 3500 lumenů
- akumulátor Nitecore NBP100R
- dálkový ovladač
- šňůrka na krk
- pouzdro
- náhradní O-kroužek
- kabel USB-C
- 2x suchý zip
- suchý zip
Klíčové vlastnosti
- dioda NiteLab UHi LED
- tělo z lehkého leteckého hliníku
- technologie Advanced Temperature Regulation
- technologie Precision Digital Optics
- stupeň krytí IP68
- signalizace vibracemi o nízké úrovni baterie
- dálkový přepínač režimů
- zapamatování si posledně použitého režimu
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 3500 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 45 hod. |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 255 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 62 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ano |
| Délka | 256 mm |
| Průměr | 65 mm |
| Hmotnost | 270 g |
| EAN | 6952506408511 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE MH40 PRO |
| Značka | Nitecore |
| EAN |