vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Nitecore MH40 Pro Multi-Task Hybrid zseblámpa - 3500 lumen
Taktikai lámpa NiteLab UHi 40 MAX LED diódával, amely maximális fényerőt biztosít 3500 lumen és hatótávolságot 1300 m. A legalacsonyabb módban 62 órán keresztül folyamatosan működhet. Kiváló mind keresési-taktikai feladatokhoz, mind pedig nagy területek járőrözésére.
Precision Digital Optics Technology, Advanced Temperature Regulation
A lámpa fejlett optikai rendszert használ Precision Digital Optics Technology (PDOT) kristálybevonattal, amely torzításmentes fényt generál. Az optikai lencse kétoldalú bevonattal van megvédve a karcolások ellen. A széles, kör alakú fej lehetővé teszi nagy területek megvilágítását.
Az eszközben alkalmazott fejlett hőmérséklet-szabályozó rendszer ATR (Advanced Temperature Regulation) automatikusan a környezeti feltételekhez és az eszköz hőmérsékletéhez igazítja a fény erejét. A hőmérséklet emelkedése esetén a rendszer csökkenti a fényességet, megelőzve a túlmelegedést, ami meghosszabbítja az alkatrészek élettartamát és növeli a használat biztonságát. Az ATR optimalizálja a hőteljesítményt, lehetővé téve a lámpa maximális teljesítményen történő működését szabályozott körülmények között.
A fej alatt elhelyezett bordázat további védelmet nyújt a túlmelegedés ellen.
Alumínium ház IP68 szabványnak megfelelően
Tartós csúszásmentes felületű test repüléstechnikai alumíniumból, III típusú kemény anódos bevonattal készítve. Az alkalmazott anyagnak és tömítéseknek köszönhetően a lámpa megfelel az IP68 szabvány előírásainak, teljes védelmet nyújt por és víz ellen (akár 2 méteres merülés hosszú időre) valamint ellenáll 1 m magasról való eséseknek.
7 üzemmód
A modell 7 üzemmóddal van felszerelve, amelyek lehetővé teszik a világítás személyes preferenciákhoz való igazítását.
Üzemmód / világítási idő / hatótávolság
Tápellátás Nitecore NBP100R akkuval:
- Turbo / 3500 lumen / 45 min / 1300 m
- High / 1300 lumen / 4 h 15 min / 920 m
- Mid / 400 lumen / 13 h / 490 m
- Low / 80 lumen / 62 h / 220 m
- Strobe / 3500 lumen
- Beacon / 3500 lumen
- SOS / 3500 lumen
Tápellátás 21700 akkuval:
- Turbo / 2000 lumen / 60 min / 900 m
- High / 1200 lumen / 4 h 15 min / 800 m
- Mid / 400 lumen / 15 h / 490 m
- Low / 80 lumen / 65 h / 220 m
- Strobe / 2000 lumen
- Beacon / 2000 lumen
- SOS / 2000 lumen
A lámpa két kapcsolóval rendelkezik, az egyik a testen és a másik a markolat végén, amelyek egyszerűvé teszik az üzemmódok váltását. Az U alakú alap megakadályozza a véletlen bekapcsolást, valamint lehetővé teszi az eszköz függőleges helyzetbe állítását. Az MH40 Pro modellben alkalmazott memória funkció az utoljára használt módot rögzíti, növelve a használat kényelmét.
A készlet részét képezi egy távirányító, amely lehetővé teszi a távoli aktiválást és az üzemmódok közötti váltást. A távirányító Picatinny sínre rögzíthető a mellékelt szalagok segítségével.
NBP100R akku, USB-C kábel
A lámpa tápellátása cserélhető Nitecore NBP100R akkuval történik, amely kapacitása 10000 mAh (a csomag része) vagy két 21700 akkuval (nem része a készletnek). A töltés a mellékelt USB-C kábellel és a beépített porttal történik.
A testen van egy töltöttségi szintjelző. Ha a szint 10% alá esik, a lámpa rezgéssel jelez.
Készlet elemei
- lámpa MH40 Pro Multi-Task Hybrid - 3500 lumen
- Nitecore NBP100R akku
- távirányító
- pánt
- tok
- tartalék O-gyűrű
- USB-C kábel
- 2x tépőzáras szalag
- tépőzáras zárás
Legfontosabb jellemzők
- NiteLab UHi LED dióda
- könnyű repüléstechnikai alumínium test
- Advanced Temperature Regulation technológia
- Precision Digital Optics technológia
- IP68 védelmi osztály
- rezgéses jelzés az alacsony töltöttségi szintről
- távoli üzemmód kapcsoló
- az utoljára használt üzemmód megjegyzése
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 3500 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 45 óra |
| Üzemidő magas üzemmódban | 255 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 62 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 256 mm |
| Átmérő | 65 mm |
| Súly | 270 g |
| EAN | 6952506408511 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE MH40 PRO |
| Márka | Nitecore |
| EAN |