To je jeden z nejlepších ručních reflektorů, rozhodně doporučuji.
nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
LED svítilna značky Nitecore s vodotěsností třídy IPX-8. Určena pro univerzální použití nebo jako vybavení pro ozbrojené složky. Dosahuje maximálního výkonu 1000 lumenů a dosahu až 462 metrů. Zdroj světla tvoří výkonná dioda LED Cree XP-L HI V3.
Model je vybaven dvěma nezávislými diodami, které svítí červeně a modře a ultrafialovým světlem, které se hodí například při kontrole bankovek. Svítilna je napájena jednou baterií 18650 nebo dvěma bateriemi CR123. Nabíjení může probíhat prostřednictvím USB kabelu přímo připojeného k svítilně.
Svítilna nabízí 7 hlavních provozních režimů a 6 speciálních režimů (stroboskop, S.O.S, Beacon, Red Warning Signal, Blue Warning Signal, Red and Blue Warning Signal), které se osvědčí v nouzových situacích.
| Režim | Turbo | High | Mid | Ultralow | Red | Blue | UV |
| Výkon | 1000 lm | 250 lm | 55 lm | 1 lm | 13 lm | 3 lm | - |
| Čas provozu | 1 h | 6 h 15 min | 28 h | 708 h | 28 h | 28 h | 28 h |
| Dosah | 462 m | 200 m | 98 m | 12,6 m | 9 m | 1,8 m | - |
| Intenzita | 53500 cd | 10000 cd | 2400 cd | 40 cd | 20 cd | 0,8 cd | - |
Vlastnosti svítilny:
- dioda LED CREE XP-L HI V3,
- maximální výkon 1000 lumenů,
- maximální provozní čas až 708 hodin,
- dosah světelného paprsku až 462 metrů,
- další světlo v červené a modré barvě
- ultrafialový režim,
- možnost nabíjení přes USB port,
- inteligentní funkce zapamatování režimů,
- design zabraňující kotálení svítilny,
- ochrana proti obrácené polaritě,
- tvrdé minerální sklo s antireflexní povrchovou úpravou,
- tělo z odolného leteckého hliníku s povrchovou úpravou HAIII,
- vodotěsná,
- možnost postavení vertikálně a použití jako svíčka,
- odolná proti pádu z 1,5 metru.
V sadě:
- svítilna,
- taktický prsten,
- ocelový klips,
- USB kabel,
- náhradní kryt spínače,
- O-kroužek.
Technické údaje
Barva: černá
Materiál: letecký hliník
Zdroj světla: dioda LED CREE XP-L HI V3
Napájení: 1 x 18650 (případně 2 x CR123 nebo 2 x RCR123)
Rozměry: 154 x 40 mm
Hmotnost: 170 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1000 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 1 hod. |
| Doba provozu ve vysokém režimu | ~6 hod. |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 28 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion 18650 |
| Akumulátor v sadě | Ne |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé, červené, Modré |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IPX 8 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 154 mm |
| Průměr | 40 mm |
| Hmotnost | 170 g |
| EAN | 6952506402021 |
| Manufacturer code | MH27UV |
| Značka | Nitecore |
| EAN |