Ez az egyik legjobb kézi reflektor, mindenképpen ajánlom.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Nitecore márkájú LED-es zseblámpa IPX-8 vízállósági osztályú. Univerzális használatra vagy egyenruhás szolgálatok számára tervezve. Legnagyobb teljesítménye 1000 lumen, hatótávolsága pedig akár 462 méter. Fényforrása egy hatékony Cree XP-L HI V3 LED dióda.
A modell két független diódával van felszerelve, amelyek pirosan és kéken világítanak, valamint ultraibolya fényt bocsátanak ki, ami például a bankjegyek ellenőrzése során hasznos. Az elemlámpát egy 18650-es akkumulátor vagy két CR123 elem táplálja. A töltés közvetlenül a lámpához csatlakoztatott USB-kábellel történhet.
Az elemlámpa 7 fő üzemmódot és 6 speciális üzemmódot (stroboszkóp, S.O.S., Beacon, Piros Figyelmeztető Jel, Kék Figyelmeztető Jel, Piros és Kék Figyelmeztető Jel) kínál, amelyek vészhelyzetekben hasznosak.
| Üzemmód | Turbo | High | Mid | Ultralow | Piros | Kék | UV |
| Teljesítmény | 1000 lm | 250 lm | 55 lm | 1 lm | 13 lm | 3 lm | - |
| Működési idő | 1 h | 6 h 15 min | 28 h | 708 h | 28 h | 28 h | 28 h |
| Hatótávolság | 462 m | 200 m | 98 m | 12,6 m | 9 m | 1,8 m | - |
| Intenzitás | 53500 cd | 10000 cd | 2400 cd | 40 cd | 20 cd | 0,8 cd | - |
A zseblámpa jellemzői:
- CREE XP-L HI V3 LED dióda,
- maximális teljesítmény 1000 lumen,
- maximális működési idő akár 708 óra,
- a fénycsóva hatótávolsága akár 462 méter is lehet,
- további piros és kék fény
- ultraibolya üzemmód,
- USB-porton keresztüli töltési lehetőség,
- intelligens üzemmód memorizáló funkciók,
- gördülést gátló kialakítás,
- fordított polaritás elleni védelem,
- edzett ásványi üveg tükröződésmentes bevonattal,
- repülőgépminőségű alumíniumból készült borítás HAIII bevonattal,
- vízálló,
- függőlegesen is állítható és gyertyaként is használható,
- ütésálló 1,5 méterről.
A készlet tartalma:
- zseblámpa,
- taktikai gyűrű,
- acél klipsz,
- USB kábel,
- tartalék kapcsolófedél,
- O-gyűrű.
Műszaki adatok
Szín: fekete
Anyag: repülőgépminőségű alumínium
Fényforrás: CREE XP-L HI V3 LED dióda
Táplálás: 1 x 18650 (opcionálisan 2 x CR123 vagy 2 x RCR123)
Méretek: 154 x 40 mm
Súly: 170 g
Gyártó: Nitecore, Kína
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1000 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 1 óra |
| Üzemidő magas üzemmódban | ~6 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 28 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion 18650 |
| Akkumulátor készletben | Nem |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Piros, Kék |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IPX 8 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 154 mm |
| Átmérő | 40 mm |
| Súly | 170 g |
| EAN | 6952506402021 |
| Manufacturer code | MH27UV |
| Márka | Nitecore |
| EAN |