Velmi dobrá baterka za rozumnou cenu, vzhledem k tomu, že jde o špičkové zařízení. Akumulátor má velkou kapacitu a co je důležité, je univerzální, takže jej lze nahradit jiným – pro mě je to velmi důležité.
Nitecore Multi-Task Hybrid MH10 V2 s LED diodou CREE XP-L2 V6 generující maximální světelný tok 1200 lumenů.
Maximální dosah svítilny je 202 metry.
Svítilna je napájena z přiloženého akumulátoru 21700 s kapacitou 4000 mAh, který je nabíjen přes USB-C konektor. Zdroj napájení může po použití přiložené trubice být akumulátor 18650, 2 x RCR123 nebo baterie 2 x CR123A.
Pro ovládání svítilny slouží tlačítko umístěné na boku svítilny, ve kterém je umístěn indikátor stavu nabití akumulátoru.
V Multi-Task Hybrid MH10 V2 jsou použity čtyři standardní pracovní režimy a tři speciální režimy: stroboskop, SOS, maják. Svítilna je vybavena modulem ART, který zabraňuje přehřátí diody a reguluje pracovní teplotu.
Korpus svítilny je vyroben z leteckého hliníku a pokryt černou HA III vrstvou odolnou vůči poškrábání a oděrům. Výrobce zajišťuje odolnost vůči pádu z výšky až 1 m. Svítilna splňuje normu IP68 - úplná ochrana proti vniknutí prachu a proti zaplavení při neustálém ponoření a zvýšeném tlaku vody. Tubus svítilny o průměru 1” (25,4 mm) umožňuje použití mnoha variant montáže.
V balení taktická pouzdro firmy Nitecore NTH10, která usnadňuje každodenní přenášení svítilny.
Pracovní režimy/doba svícení:
- High - 1200 lumenů / 3 h 45 min,
- Mid - 300 lumenů / 8 h,
- Low - 55 lumenů / 46 h,
- Ultralow - 1 lumen / 1500 h,
- Stroboskop,
- SOS,
- Maják.
V balení:
- svítilna,
- akumulátor 21700 4000 mAh,
- USB-C kabel,
- klip,
- taktická pouzdro,
- šňůrka,
- náhradní těsnění,
- trubka na akumulátor: 18650, 2 x RCR123, 2 x CR123A.
Technické údaje
Barva: černá
Materiál: letecký hliník
Maximální světelný výkon: 1200 lm
Maximální dosah: 202 m
Maximální doba provozu: 1500 h
Napájení: akumulátor 21700 4000 mAh
Délka: 147 mm
Průměr: 25,4 mm
Hmotnost: 77,5 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1200 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 225 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 225 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 1500 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 4000 mAh Li-Ion 21700 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ano |
| Délka | 147 mm |
| Průměr | 25,4 mm |
| Hmotnost | 77,5 g |
| EAN | 6952506405978 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE MH10 V2 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |
Recenze s fotografiemi
Shrnutí recenze
Počet recenzí: 6
-
-
Na tak malou svítilnu svítí překvapivě dobře. Na výběr jsou čtyři úrovně jasu a ta nejsilnější funguje jako pořádný vyhledávací reflektor. Nejslabší režim nebudu hodnotit. Svítilna působí solidně. Nevýhodou je absence návodu v polštině.
-
Velmi dobrá a snadno ovladatelná svítilna. Baterie vydrží v režimech low/mid dlouhou dobu. V balení je také klips, šňůrka a pouzdro – pouzdro by mohlo být o něco lepší, ale i tak svítilna stojí za svou cenu.
-
Skvělá svítilna za dobrou cenu, zvlášť s ohledem na vyšší třídu těchto produktů. Největší výhodou je, že akumulátor má velkou kapacitu a není vyhrazený, takže lze použít i náhradní, což je pro mě velké plus.
-
První dojem velmi pozitivní. Jak klips, tak pouzdro jsou velmi pohodlné, svítilna se snadno ovládá a dostupné režimy jsou zajímavé. Pokud jde o výdrž baterie, je ještě brzy na to něco říkat.
-
Velmi dobrá svítilna. Akumulátor vydrží opravdu dlouho, i při maximálním výkonu. Pevná konstrukce, nepoškodila se ani po několika pádech z výšky ruky. Součástí balení je mnoho praktických doplňků a dalším plusem je nestandardní akumulátor. Myslím si, že produkt stojí za svou cenu.
No reviews