Nagyon jó elemlámpa elfogadható áron, különösen egy felső kategóriás készülékhez képest. Az akkumulátor nagy kapacitású és, ami fontos, univerzális, így cserélhető másikra is – számomra ez nagyon fontos.
Nitecore Multi-Task Hybrid MH10 V2 CREE XP-L2 V6 LED-diódával, amely maximum 1200 lumen fényáramot generál.
A zseblámpa maximális világítási hatótávolsága 202 méter.
A zseblámpát a mellékelt 21700-as akkumulátor táplálja, amelynek kapacitása 4000 mAh, és USB-C csatlakozón keresztül tölthető. Az energiaforrás lehet a mellékelt tubus alkalmazása esetén egy 18650-es akkumulátor, 2 x RCR123 vagy 2 x CR123A elem.
A zseblámpa kezelése az oldalán elhelyezett gombbal történik, amelybe beépítettek egy akkumulátor töltöttségi szintjelzőt.
A Multi-Task Hybrid MH10 V2 négy normál üzemmóddal és három speciális üzemmóddal rendelkezik: stroboszkóp, SOS, világítótorony. A zseblámpa ART modullal van ellátva, amely megakadályozza a LED túlmelegedését és szabályozza az üzemi hőmérsékletet.
A zseblámpa teste repüléstechnikában használatos alumíniumból készült, és fekete HA III karc- és ütésálló bevonattal van ellátva. A gyártó biztosítja a legfeljebb 1 m magasságból történő leesés elleni védelmet. A zseblámpa megfelel az IP68 szabványnak - teljes védelmet nyújt a por bejutása ellen, valamint a folyamatos merítés és a megnövelt víznyomás elleni víz alatti áztatás ellen. A zseblámpa 1” (25,4 mm) átmérőjű tubusa lehetővé teszi számos szerelési változat alkalmazását.
A készletben a Nitecore NTH10 taktikai tok található, amely a zseblámpa napi hordozását megkönnyíti.
Üzemmódok/világítási idő:
- High - 1200 lumen / 3 óra 45 perc,
- Mid - 300 lumen / 8 óra,
- Low - 55 lumen / 46 óra,
- Ultralow - 1 lumen / 1500 óra,
- Stroboszkóp,
- SOS,
- Világítótorony.
A csomag tartalma:
- zseblámpa,
- 21700-as akkumulátor 4000 mAh,
- USB-C kábel,
- klipsz,
- taktikai tok,
- nyakpánt,
- tartalék tömítések,
- tubus akkumulátorhoz: 18650, 2 x RCR123, 2 x CR123A.
Technikai adatok
Szín: fekete
Anyag: repülési alumínium
Maximális fényerő: 1200 lm
Maximális hatótávolság: 202 m
Maximális üzemidő: 1500 óra
Táplálás: 21700-as akkumulátor 4000 mAh
Hossz: 147 mm
Átmérő: 25,4 mm
Súly: 77,5 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1200 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 225 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 225 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 1500 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 4000 mAh Li-Ion 21700 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 147 mm |
| Átmérő | 25,4 mm |
| Súly | 77,5 g |
| EAN | 6952506405978 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE MH10 V2 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 6
-
-
Ilyen kis zseblámpa mellett meglepően jól világít. Négy fényerőszint közül lehet választani, és a legerősebb olyan, mint egy rendes reflektor. A leggyengébb módot nem értékelném. A zseblámpa masszívnak tűnik. Hátránya, hogy nincs magyar nyelvű használati utasítás.
-
Nagyon jó és könnyen kezelhető zseblámpa. Az alacsony/közepes üzemmódokban az akkumulátor hosszú ideig bírja. A csomagban található csipesz, nyakpánt és tok is – a tok lehetne egy kicsit jobb, de így is megéri az árát a zseblámpa.
-
Ez egy remek zseblámpa jó áron, különösen ha figyelembe vesszük, hogy a termékek között a felső kategóriába tartozik. A legfontosabb, hogy az akkumulátor nagy kapacitású és nem dedikált, így más típusúakkal is használható, ami számomra nagy előny.
-
Az első benyomásom nagyon pozitív. Mind a csipesz, mind a tok nagyon kényelmes, a zseblámpa kezelése egyszerű, a rendelkezésre álló üzemmódok pedig érdekesek. Az akkumulátor élettartamáról még túl korai bármit mondani.
-
Nagyon jó zseblámpa. Az akkumulátor nagyon sokáig bírja, még maximális teljesítményen is. Masszív kialakítású, több kézről ejtés után sem sérült meg. A csomagban sok praktikus kiegészítő található, és plusz előny, hogy az akkumulátor nem szabványos. Véleményem szerint megéri az árát a termék.
No reviews