Svítilna LA10 vybavená diodou LED CREE XP-G2 S3, která umožňuje dosáhnout maximálního světelného výkonu na úrovni 135 lumenů a dosahu až 10 metrů. Tělo svítilny je vyrobeno z lehkého hliníku a použití těsnění umožnilo dosáhnout odolnosti při pádu z 1 metru a vodotěsnosti na úrovni IPX6.
Magnetická základna svítilny slouží jako vypínač a umožňuje připevnění svítilny k kovovým prvkům a zajišťuje pohodlnou práci. Nad vypínačem svítilny se nachází otočný kroužek, který umožňuje vysunutí zabudovaného difuzoru, díky kterému lze získat více světla, a umožňuje změnu pracovního režimu jeho otočením.
Model je napájen jednou baterií AA.
Dostupné jsou 3 režimy světla a speciální režim majáku.
Pracovní režimy / doba svícení
- 135 lm - 1 h 30 min
- 40 lm - 6 h
- 23 lm - 23 h
Sada obsahuje:
- svítilna LA10
- šňůrka
- náhradní O-kroužek.
Technické údaje:
Materiál: letecký hliník
Zdroj světla: LED dioda CREE XP-G2 S3
Maximální výkon: 135 lumenů
Maximální dosah: 10 m
Maximální doba provozu: 23 h
Napájení: baterie AA
Délka: 78,5 mm
Průměr hlavy: 22,6 mm
Hmotnost: 42,7 g (bez baterie)
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 135 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná + široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 90 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 90 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 23 hod. |
| Typ napájení | Baterie |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x AA |
| Akumulátor v sadě | Ne |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ano |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IPX 6 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 78,5 mm |
| Průměr | 22,6 mm |
| Hmotnost | 42,7 g |
| EAN | 6952506402397 |
| Manufacturer code | NT-LA10 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |