A LA10 zseblámpa LED CREE XP-G2 S3 diódával van felszerelve, amely lehetővé teszi a maximum 135 lumen fényáram elérését és 10 méter hatótávolságot. A zseblámpa teste könnyű alumíniumból készült, és a tömítés alkalmazásának köszönhetően 1 méteres esésállóságot és IPX6 vízállósági szintet biztosít.
A zseblámpa mágneses alapja kapcsolóként szolgál, valamint lehetővé teszi a zseblámpa fém elemekhez történő rögzítését, és kényelmes munkavégzést biztosít. A zseblámpa kapcsolója felett található egy forgógyűrű, amely lehetővé teszi a beépített diffúzor kihúzását, így több fényt kaphatunk, és biztosítja az üzemmód manuális megváltoztatását forgatásával.
A modell egy AA elemmel működik.
3 világítási mód és speciális jeladó mód érhető el.
Üzemmódok / világítási idő
- 135 lm - 1 h 30 min
- 40 lm - 6 h
- 23 lm - 23 h
A készlet tartalma:
- LA10 zseblámpa,
- csuklópánt,
- tartalék O-gyűrű.
Technikai adatok:
Anyag: légi alumínium
Fényforrás: LED CREE XP-G2 S3 dióda
Maximális teljesítmény: 135 lumen
Maximális hatótávolság: 10 m
Maximális működési idő: 23 h
Táplálás: AA elem
Hosszúság: 78,5 mm
Fej átmérő: 22,6 mm
Súly: 42,7 g (elem nélkül)
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 135 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált + széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 90 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 90 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 23 óra |
| Áramellátás típusa | Elem |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x AA |
| Akkumulátor készletben | Nem |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Igen |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IPX 6 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 78,5 mm |
| Átmérő | 22,6 mm |
| Súly | 42,7 g |
| EAN | 6952506402397 |
| Manufacturer code | NT-LA10 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |