nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Svítilna Nitecore EX7 - 6000 lumenů
EDC (Every Day Carry) svítilna je vybavena 4 LED diodami NiteLab M515S, které generují maximální světelný tok o hodnotě 6000 lumenů s dosahem až 500 m. V minimálním režimu může svítilna pracovat nepřetržitě po dobu 570 hodin
Robustní pouzdro z leteckého hliníku, ochranná třída IP68
Odolné pouzdro je vyrobeno z leteckého hliníku s anodizací HA III. Odolnost těla a použití těsnění zajišťují odolnost proti pádu z výšky 2 m a vodotěsnost na úrovni IP68 (úplná ochrana proti prachu a odolnost proti ponoření do 2 m po dobu 30 minut). Svítilna má integrovaný obousměrný klip pro pohodlné nošení a magnetickou základnu, která usnadňuje stabilní uchycení k kovovým povrchům
Systém ATR
Technologie ATR (Advanced Temperature Regulation) chrání elektroniku a zabraňuje přehřívání, což zaručuje optimální stabilitu světelného paprsku
Vyměnitelná baterie, ukazatel nabití
Vypínač umístěný u hlavy usnadňuje ovládání. Svítilna je napájena vyměnitelnou baterií s kapacitou 5500 mAh, kterou lze nabíjet pomocí USB-C kabelu interně nebo ve kompatibilní externí nabíječce. Nabíjecí port je chráněn integrovanou záslepkou a úroveň nabití baterie lze sledovat pomocí 4 diodových indikátorů
3 vzory svícení, 16 režimů provozu
Zařízení umožňuje výběr jednoho ze tří vzorů paprsku
- Reflektor - soustředěný paprsek se zvýšeným dosahem
- Záplavové světlo - široké, rozptýlené světlo
- Smíšené světlo - kombinace obou typů, nabízející univerzální paprsek přizpůsobený pro různé použití
Toto řešení umožňuje uživateli přizpůsobit charakter světla aktuálním požadavkům
Typ svícení / Režimy provozu / Výkon / Doba svícení / Dosah:
- Smíšené světlo / Lumin Shield / 6000 lumenů / 2 h / 400 m
- Smíšené světlo / Turbo/ 1500 lumenů / 2 h 30 min / 280 m
- Smíšené světlo / Vysoký / 600 lumenů / 5 h 30 min / 170 m
- Smíšené světlo / Střední / 180 lumenů / 15 h / 100 m
- Smíšené světlo / Nízký / 30 lumenů / 80 h / 38 m
- Reflektor / Vyhledávání / 3000 lumenů / 2 h 15 min / 500 m
- Reflektor / Turbo/ 1500 lumenů / 2 h 30 min / 350 m
- Reflektor / Vysoký / 600 lumenů / 5 h 30 min / 230 m
- Reflektor / Střední / 180 lumenů / 15 h / 130 m
- Reflektor / Nízký / 30 lumenů / 80 h / 50 m
- Záplavové světlo / Turbo/ 1500 lumenů / 2 h 30 min / 200 m
- Záplavové světlo / Vysoký / 600 lumenů / 5 h 30 min / 115 m
- Záplavové světlo / Střední / 180 lumenů / 15 h / 60 m
- Záplavové světlo / Nízký / 30 lumenů / 80 h / 22 m
- - / Ultramalý / 1 lumen / 570 h / 5 m
- - / Blikání / 3500 lumenů / - / -
Elementy soupravy
- svítilna
- šnůrka na zápěstí
- doplňkový O-kroužek - 2 ks
- USB-C kabel
Klíčové vlastnosti
- pouzdro z leteckého hliníku
- anodizace HA III
- třída těsnosti IP68
- 16 světelných režimů
- baterie s kapacitou 5500 mAh
- systém ATR chránící před přehříváním
- obousměrný klip
- magnetická základna
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 6000 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná + široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 2 hod. |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 330 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 570 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion 21700 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ano |
| Hlavní barva | Black |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 130 mm |
| Průměr | 35 mm |
| Hmotnost | 140 g |
| EAN | 6952506409563 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE EX7 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |