vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Nitecore EX7 zseblámpa - 6000 lumen
A mindennapokban hordozható (EDC - Every Day Carry) zseblámpa 4 NiteLab M515S LED diódával van felszerelve, amelyek maximális fénysugara 6000 lumen, hatótávolsága pedig 500 m. Minimális üzemmódban a zseblámpa 570 órán keresztül folyamatosan működhet.
Masszív repülőgép-alumínium ház, IP68 védelmi osztály
A tartós ház HA III anodizált repülőgép-alumíniumból készült. A test tartóssága és a tömítések alkalmazása 2 m-es magasságból való esésállóságot, valamint IP68 szintű vízállóságot biztosít (teljes védelem a por ellen és 2 m-ig, 30 percig tartó merülési ellenállás). A zseblámpa integrált kétirányú klipsszel rendelkezik a kényelmes hordozás érdekében, valamint mágneses alapja megkönnyíti a stabil rögzítést fém felületekhez.
ATR rendszer
Az ATR (Advanced Temperature Regulation) technológia védi az elektronikát és megakadályozza a túlmelegedést, biztosítva a fénysugár optimális stabilitását.
Cserélhető akkumulátor, töltöttségjelző
A fej mellett elhelyezett kapcsoló megkönnyíti a használatot. A zseblámpát egy cserélhető, 5500 mAh kapacitású akkumulátor táplálja, amelyet belsőleg USB-C kábellel vagy egy kompatibilis külső töltővel lehet tölteni. A töltőport beépített dugóval védett, az akkumulátor töltöttségi szintje pedig 4 LED-es jelzővel követhető nyomon.
3 fényforma, 16 üzemmód
Az eszköz lehetővé teszi három fénysugárminta egyikének kiválasztását:
- Reflektor - koncentrált sugár megnövelt hatótávval
- Szórt fény - széles, elosztott fény
- Kombinált fény - a két típus kombinációja, amely univerzális sugárt kínál, különféle alkalmazásokhoz igazítva
Ez a megoldás lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy a fény jellegét az aktuális követelményekhez igazítsa.
Fény típus / Üzemmód / Teljesítmény / Működési idő / Hatótáv:
- Kombinált fény / Lumin Shield / 6000 lumen / 2 h / 400 m
- Kombinált fény / Turbo / 1500 lumen / 2 h 30 min / 280 m
- Kombinált fény / Magas / 600 lumen / 5 h 30 min / 170 m
- Kombinált fény / Közepes / 180 lumen / 15 h / 100 m
- Kombinált fény / Alacsony / 30 lumen / 80 h / 38 m
- Reflektor / Keresés / 3000 lumen / 2 h 15 min / 500 m
- Reflektor / Turbo / 1500 lumen / 2 h 30 min / 350 m
- Reflektor / Magas / 600 lumen / 5 h 30 min / 230 m
- Reflektor / Közepes / 180 lumen / 15 h / 130 m
- Reflektor / Alacsony / 30 lumen / 80 h / 50 m
- Szórt fény / Turbo / 1500 lumen / 2 h 30 min / 200 m
- Szórt fény / Magas / 600 lumen / 5 h 30 min / 115 m
- Szórt fény / Közepes / 180 lumen / 15 h / 60 m
- Szórt fény / Alacsony / 30 lumen / 80 h / 22 m
- - / Ultraalacsony / 1 lumen / 570 h / 5 m
- - / Stroboszkóp / 3500 lumen / - / -
Készlet elemei
- zseblámpa
- csuklópánt
- további O-gyűrű - 2 db
- USB-C kábel
Főbb jellemzők
- repülőgép-alumínium ház
- HA III anodizálás
- IP68 tömörség osztály
- 16 fényüzemmód
- 5500 mAh kapacitású akkumulátor
- ATR rendszer túlmelegedés ellen
- kétirányú klipsz
- mágneses alap
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 6000 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált + széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 2 óra |
| Üzemidő magas üzemmódban | 330 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 570 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion 21700 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Igen |
| Fő szín | Black |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 130 mm |
| Átmérő | 35 mm |
| Súly | 140 g |
| EAN | 6952506409563 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE EX7 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |