Svítilna se zvýšenou odolností proti pádům, nárazům a úderům, napájena akumulátorem 18650 nebo 2 bateriemi CR123A. Model EF1 poskytuje světelný tok 830 lumenů (změřeno za sklem - standard ANSI FL1. Efektivní dosah až 270 m. Svítilna, která přežije i výbuch!
Tělo bylo vyrobeno z leteckého hliníku zesíleného asi o 20 % ve srovnání se standardními svítilnami a pokryto tvrdou anodizací v černé barvě. Konstrukce splňuje normu IP67 (úplná odolnost proti vniknutí prachu a odolnost proti ponoření do vody do hloubky 1 m po dobu maximálně 30 minut). Odolnost proti pádu z výšky až 1,5 m. Na hlavici, před reflektorem, se nachází ocelová korunka, což umožňuje použít svítilnu jako skloboj. Takto postavená svítilna se osvědčí v nejtěžších podmínkách.
Pokročilý elektronický systém řídí odběr proudu, díky čemuž svítilna svítí ve vybraném režimu se stejným výkonem téměř až do úplného vybití akumulátoru. Proti přehřátí diody v nejvyšším režimu chrání systém Advance Temperature Regulation (ATR).
Pracovní režimy/ doba svícení (akumulátor 3,7 V Nitecore 18650 2600 mAh):
- 830 lumenů/ 1 hod 45 min
- 320 lumenů/ 3 hod
- 4 lumeny/ 150 hod
Pracovní režimy/ doba svícení (2x baterie 3V Nitecore CR123A 1700 mAh):
- 830 lumenů/ 1 hod 30 min
- 320 lumenů/ 2 hod 45 min
- 4 lumeny/ 60 hod
Technické údaje
Zdroj světla: dioda Cree XM-L2 U3
Napájení: 1x akumulátor 18650 (není součástí balení) nebo 2x baterie CR123A (není součástí balení) nebo 2x akumulátor RCR123A (není součástí balení)
Pouzdro: letecký hliník s tvrdou anodizací
Vodotěsnost: norma IP67
Maximální dosah: 270 m
Rozměry: 152,2 x 40 mm
Hmotnost: 250 g (bez baterií/akumulátoru)
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 830 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 105 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 105 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 150 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 2600 mAh Li-Ion 18650 |
| Akumulátor v sadě | Ne |
| Materiál krytu | Umělý plast |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 67 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 152,2 mm |
| Průměr | 40 mm |
| Hmotnost | 250 g |
| EAN | 6952506401741 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE EF1 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |