Zsebesített ellenállással rendelkező zseblámpa, amely ellenáll az eséseknek, rázkódásoknak és ütéseknek, 18650-es akkumulátorral vagy 2 CR123A elemmel táplálva. Az EF1 modell 830 lumen fényáramot biztosít (gyorsan mérve - ANSI FL1 szabvány. Hatékony hatótávolság akár 270 m. Zseblámpa, amely még robbanást is túlél!
A test kb. 20%-kal vastagabb, mint a standard zseblámpáké készült repülőgépalumíniumból és fekete színű kemény anódizálással van bevonva. A konstrukció IP67 szabványnak (teljes porállóság és 1 m mélységig legfeljebb 30 percig víz alá merítés ellenállás) megfelel. Ellenállás 1,5 m magasságról való esésnek. Az elülső üvegelőtti fején egy acélkorona található, ami lehetővé teszi a zseblámpa alkalmazását üvegzúzóként. Az így felépített zseblámpa a legnehezebb körülmények között is megállja a helyét.
Fejlett elektronikai rendszer szabályozza az áramfelvételt, így a zseblámpa a választott üzemmódban szinte a teljesen kimerült akkumulátorig ugyanazzal az erővel világít. Az előmelegítés elleni védelmet a legmagasabb üzemmódban az Advance Temperature Regulation (ATR) rendszer biztosítja.
Üzemmódok/világítási idő (3,7V Nitecore 18650 2600 mAh akkumulátor):
- 830 lumen/ 1 óra 45 perc
- 320 lumen/ 3 óra
- 4 lumen/ 150 óra
Üzemmódok/világítási idő (2x 3V Nitecore CR123A 1700 mAh elem):
- 830 lumen/ 1 óra 30 perc
- 320 lumen/ 2 óra 45 perc
- 4 lumen/ 60 óra
Technikai adatok
Fényforrás: Cree XM-L2 U3 led
Tápegység: 1x 18650-es akkumulátor (nincs a készletben) vagy 2x CR123A elem (nincs a készletben) vagy 2x RCR123A akkumulátor (nincs a készletben)
Ház: repülőgépalumínium kemény anódizálással
Vízállóság: IP67 szabvány
Maximális hatótávolság: 270 m
Méretek: 152,2 x 40 mm
Súly: 250 g (elem/akkumulátor nélkül)
Gyártó: Nitecore, Kína
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 830 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 105 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 105 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 150 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 2600 mAh Li-Ion 18650 |
| Akkumulátor készletben | Nem |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 67 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 152,2 mm |
| Átmérő | 40 mm |
| Súly | 250 g |
| EAN | 6952506401741 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE EF1 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |