nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Svítilna Nitecore EDC31 - 3500 lumenů
EDC (Every Day Carry) svítilna je vybavena 9jádrovou LED diodou UHi 20 MAX, která nabízí maximální světelný tok 3500 lumenů a dosah až 380 metrů. V nejnižším režimu provozu umožňuje nepřetržité svícení po dobu 57 hodin.
odolné pouzdro z leteckého hliníku, třída těsnosti na úrovni IP68
Tělo je vyrobeno z leteckého hliníku s tvrdou anodizací HA III, což zajišťuje vysokou odolnost vůči mechanickým poškozením. Díky vhodnému těsnění svítilna splňuje normu IP68, což zajišťuje plnou ochranu proti prachu a odolnost proti ponoření do hloubky 2 metrů po dobu 30 minut. Zařízení odolává také pádům z výšky 2 metrů.
Systém ATR
Vestavěný mechanismus ATR (Advanced Temperature Regulation) monitoruje teplotu provozu, předchází přehřívání svítilny a zajišťuje její bezpečné používání.
vestavěný akumulátor, indikátor nabití
Ovládání zařízení probíhá pomocí zadního spínače a zámku Rapid Lock umístěného u hlavy. Svítilna je napájena vestavěným akumulátorem o kapacitě 3800 mAh, který se nabíjí přes port USB-C. Konektor je chráněn pomocí otočného zámku a čtyřdiodový indikátor umožňuje rychlé zjištění úrovně nabití baterie.
6 režimů provozu
Režimy provozu / Výkon / doba svícení:
- Lumin Shield / 3500 lumenů / -
- Search / 1500 lumenů / -
- High / 1100 lumenů / 4 h
- Mid / 300 lumenů / 5 h
- Low / 70 lumenů / 24 h
- Ultralow / 5 lumenů / 57 h
Prvky sady
- svítilna
- šňůrka z paracordu
- dodatečný O-kroužek
- kabel USB-C
- klip
Hlavní vlastnosti
- pouzdro z leteckého hliníku
- anodizace HA III
- třída těsnosti IP68
- klip v sadě
- 6 režimů svícení
- akumulátor o kapacitě 3800 mAh
- systém ATR chránící před přehřátím
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 3500 lumenů |
|---|---|
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 4 hod. |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 57 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 113,2 mm |
| Průměr | 23 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| EAN | 6952506408788 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE EDC31 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |