vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Nitecore EDC31 zseblámpa - 3500 lumen
EDC (Every Day Carry) típusú zseblámpa, amely 9-magos UHi 20 MAX LED diódával van felszerelve, amely maximális fényáramot biztosít 3500 lumen és hatótávolság 380 méter. A legalacsonyabb üzemmódban folyamatos világítást biztosít 57 órán keresztül.
strapabíró repülési alumínium ház, IP68 szintű vízállósági osztály
A repülési alumíniumból, HA III kemény eloxálással készült ház magas ellenállást biztosít a mechanikai sérülésekkel szemben. Megfelelő tömítéssel a zseblámpa megfelel az IP68 szabványnak, amely teljes védelmet biztosít a por ellen, valamint ellenáll 2 méter mélyre történő merülésnek 30 percig. Az eszköz 2 méter magasságból való eséseket is kibír.
ATR rendszer
A beépített ATR (Advanced Temperature Regulation) mechanizmus figyeli az eszköz működési hőmérsékletét, megakadályozva a zseblámpa túlmelegedését, és biztonságos használatot biztosítva.
beépített akkumulátor, töltöttségjelző
A készülék kezelése a hátsó kapcsoló révén és a Rapid Lock zárómechanizmus segítségével történik, amely a fejnél van elhelyezve. A zseblámpa beépített, 3800 mAh kapacitású akkumulátorral működik, amely az USB-C porton keresztül tölthető. Az aljzatot forgó zárral védik, és a négydiódás jelző lehetővé teszi az akkumulátor töltöttségének gyors ellenőrzését.
6 működési mód
Működési módok / Teljesítmény / Világítási idő:
- Lumin Shield / 3500 lumen / -
- Keresés / 1500 lumen / -
- Magas / 1100 lumen / 4 h
- Közepes / 300 lumen / 5 h
- Alacsony / 70 lumen / 24 h
- Ultra alacsony / 5 lumen / 57 h
A készlet elemei
- zseblámpa
- paracord csuklópánt
- tartalék O-gyűrű
- USB-C kábel
- klipsz
Főbb jellemzők
- repülési alumínium ház
- HA III eloxálás
- IP68 védettségi osztály
- klipsz a készletben
- 6 világítási mód
- 3800 mAh kapacitású akkumulátor
- ATR rendszer, amely véd a túlmelegedés ellen
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 3500 Lumen |
|---|---|
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő magas üzemmódban | 4 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 57 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 113,2 mm |
| Átmérő | 23 mm |
| Súly | 100 g |
| EAN | 6952506408788 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE EDC31 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |