Tato lampa je skvělá a přesně taková, jak je popsáno v popisu. Zejména možnost přepínat mezi Luminshield a stroboskopem umožňuje přizpůsobit lampu vlastním požadavkům, například pro sebeobranu. Díky své kompaktní velikosti a nízké hmotnosti se také dobře nosí. Obzvláště spínač blokování ve dvou úrovních je skvělá věc pro bezpečné používání lampy.
nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Svítilna Nitecore EDC29 - 6500 lumenů
Taktická svítilna se dvěma LED diodami NiteLab UHi 20 MAX generující světelný tok o maximálním výkonu 6500 lumenů a dosahu až 400 metrů. Při minimálním nastavení zajišťuje nepřetržitý provoz po dobu 61 hodin.
Ocelové tělo, třída těsnosti IP54
Tělo svítilny je vyrobeno z nerezové oceli pokryté titanovou PVD vrstvou. Odolný kompozitový rám z uhlíkových vláken, vybavený protiskluzovou texturou, zajišťuje jistý a stabilní úchop. Mechanismus Rapid Lock ve formě snadno přístupného posuvníku umožňuje rychlé a pohodlné odemknutí zařízení. Konstrukce splňuje požadavky třídy těsnosti IP54 a nabízí ochranu před prachem a postříkáním vodou a mírným deštěm, nezávisle na směru dopadu vody.
Multifunkční displej, intuitivní ovládání
Tělo je vybaveno multifunkčním OLED displejem, který umožňuje průběžně sledovat parametry provozu svítilny, jako je úroveň jasu, výkon, napětí baterie, doba provozu a stav nabití. Intuitivní ovládání všech funkcí zajišťují dva tlačítka. Díky chytré paměti režimu se uživatel může automaticky vrátit na posledně vybranou úroveň jasu po znovuzapnutí zařízení.
Vestavěná baterie, ochrana proti přehřátí
Svítilna je napájena vestavěnou lithium-iontovou baterií s kapacitou 2500 mAh, dobíjenou pomocí kabelu USB-C. Ochranu proti přehřátí zajišťuje technologie ATR (Advanced Temperature Regulation), která chrání elektroniku a zaručuje stabilní provoz světelného paprsku.
Režimy provozu
Režimy provozu / doba svícení / dosah:
- Lumin Shield: 6500 lumenů / - / 370 m
- Search: 3000 lumenů / - / 400 m
- High: 1200 lumenů / 2 hod. / 190 m
- Medium: 400 lumenů / 3 hod. / 100 m
- Low: 100 lumenů / 13 hod. / 68 m
- Minimum: 15 lumenů / 61 hod. / 30 m
- Strobe: 6500 lumenů / - / -
Prvky sady
- svítilna Nitecore EDC29
- poutko s paracordu
- nabíjecí kabel USB-C
Hlavní vlastnosti
- dva LED diody NiteLab UHi 20 MAX
- maximální výkon 6500 lumenů
- maximální dosah 400 metrů
- maximální doba provozu 61 hodin
- tělo z nerezové oceli
- multifunkční displej
- třída těsnosti IP54
- vestavěná baterie 2500 mAh
- 7 režimů provozu
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 6500 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná + široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 2 hod. |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 61 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 2500 mAh Li-Ion |
| Materiál krytu | Nerezová ocel |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 54 |
| Klip v sadě | Ano |
| Délka | 133,5 mm |
| Průměr | 34,6 mm |
| Hmotnost | 160 g |
| EAN | 6952506408597 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE EDC29 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |