Ez a lámpa szuper, és pontosan olyan, mint a leírásban szerepel. Különösen az a lehetőség, hogy válthatunk Luminshield és stroboszkóp mód között, lehetővé teszi, hogy a lámpát saját igényeinkhez, például önvédelemhez igazítsuk. Emellett kompakt mérete és kis súlya miatt könnyen hordozható. Kiemelném még a kétfokozatú zárkapcsolót, ami nagyon jó dolog, hogy biztonságosan használhassuk a lámpát.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Nitecore EDC29 zseblámpa - 6500 lumen
Taktikai zseblámpa két NiteLab UHi 20 MAX LED diódával, amely 6500 lumen maximális fényáramot és 400 méteres hatótávolságot biztosít. Minimális beállításnál 61 órás folyamatos működést garantál.
Acél ház, IP54 védettségi osztály
A zseblámpa burkolata rozsdamentes acélból készült, titán PVD bevonattal. A strapabíró, szénszálas kompozit keret csúszásmentes textúrával van felszerelve, ami biztos fogást és stabil tartást biztosít. A Rapid Lock mechanizmus könnyen hozzáférhető csúszka formájában gyors és kényelmes feloldást tesz lehetővé. A kialakítás megfelel az IP54 védettségi osztály követelményeinek, védelmet nyújtva por, valamint fröccsenés és enyhe eső ellen, az eső irányától függetlenül.
Többfunkciós kijelző, intuitív vezérlés
A ház többfunkciós OLED kijelzővel van felszerelve, amely lehetővé teszi a zseblámpa működési paramétereinek folyamatos monitorozását, mint például a fényerő szintje, teljesítmény, akkumulátor feszültség, működési idő és töltöttségi állapot. Az összes funkció intuitív vezérlését két gomb biztosítja. Az intelligens mód memória segítségével a felhasználó automatikusan vissza tud térni az utoljára kiválasztott fényerő szinthez, miután újra bekapcsolja az eszközt.
Beépített akkumulátor, túlmelegedés elleni védelem
A zseblámpa 2500 mAh kapacitású, beépített lítium-ion akkumulátorról üzemel, amely USB-C kábellel töltődik. A túlmelegedés elleni védelmet az ATR technológia (Advanced Temperature Regulation) biztosítja, amely védi az elektronikát és garantálja a fénysugár stabil működését.
Működési módok
Működési módok / világítási idő / hatótávolság:
- Lumin Shield: 6500 lumen / - / 370 m
- Search: 3000 lumen / - / 400 m
- High: 1200 lumen / 2 óra / 190 m
- Medium: 400 lumen / 3 óra / 100 m
- Low: 100 lumen / 13 óra / 68 m
- Minimum: 15 lumen / 61 óra / 30 m
- Strobe: 6500 lumen / - / -
A készlet elemei
- Nitecore EDC29 zseblámpa
- paracord nyakpánt
- USB-C töltőkábel
Főbb jellemzők
- két NiteLab UHi 20 MAX LED dióda
- maximum 6500 lumen teljesítmény
- maximum 400 méter hatótávolság
- maximum 61 óra működési idő
- rozsdamentes acél ház
- többfunkciós kijelző
- IP54 védettségi osztály
- beépített 2500 mAh akkumulátor
- 7 működési mód
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 6500 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált + széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő magas üzemmódban | 2 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 61 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 2500 mAh Li-Ion |
| Burkolat anyaga | Rozsdamentes acél |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 54 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Hosszúság | 133,5 mm |
| Átmérő | 34,6 mm |
| Súly | 160 g |
| EAN | 6952506408597 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE EDC29 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 2
-
-
Kiváló és masszív taktikai zseblámpa. A legjobban elöl, a mellényen vagy a hátizsák pántján rögzítve működik, a fogása természetes és villámgyors. Magas szintű kivitelezés.
No reviews