Svítilna Nitecore EDC25 - 3000 lumenů
Ultralehká plochá svítilna vybavená dvojitou diodou UHi LED, nabízející výkon až 3000 lumenů a dosah až 300 metrů. Použitá optická odrazná čočka zajišťuje široký světelný tok, eliminující viditelné rozdíly mezi centrální skvrnou a bočním osvětlením.
6 provozních režimů
Provozní režimy/výkon/doba svícení/dosah:
- Turbo - 3000 lm / - / 300 m
- High - 1000 lm / 1 h 30 min / 180 m
- Mid - 200 lm / 4 h 15 min / 90 m
- Low - 65 lm / 14 h / 50 m,
- Ultralow - 15 lm / 55 h / 24 m
- Strobe - 3000 lm / - / -
Akumulátor Li-Ion, technologie APC
Vybavena integrovaným lithium-iontovým akumulátorem s kapacitou 1700 mAh, nabíjeným přes USB-C port. Plné nabití trvá pouhých 1 h 15 minut. Díky technologii APC (Advanced Power Cut-Off) je spotřeba energie v pohotovostním režimu minimální. Indikátory na krytu umožňují rychlé zjištění úrovně nabití a aktuálně vybraného provozního režimu.
lehký hliník, norma IP54
Kryt vyroben z odolného hliníku s tvrdou anodizací. Certifikát IP54 zajišťuje ochranu proti prachu a odolnost vůči postříkání a mírnému dešti, bez ohledu na směr srážek. Svítilna je také odolná proti pádu z výšky až 1 metru.
Klíčové vlastnosti
- dioda UHi LED
- výkon 3000 lumenů
- dosah 300 m
- 6 provozních režimů
- akumulátor Li-Ion 1700 mAh
- technologie APC
- norma IP54
- doba nabíjení 1 h 15 m
- vyrobena z lehkého hliníku
- tvrdá anodizace
- odolná proti pádu z 1 m
Prvky sady
- Svítilna Nitecore EDC25
- USB-C kabel
- clip
- šňůrka z paracordu
- uživatelská příručka
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 3000 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 90 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 55 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 54 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 136,3 mm |
| Průměr | 31,4 mm |
| Hmotnost | 104 g |
| EAN | 6952506408160 |
| Manufacturer code | NT-EDC25 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |