Nitecore EDC25 zseblámpa - 3000 lumen
Ultrakönnyű, lapos zseblámpa, amely kettős UHi LED diódával van felszerelve, amely akár 3000 lumen teljesítményt és akár 300 méteres hatótávolságot kínál. Az alkalmazott optikai visszaverő lencse széles fényáramot biztosít, kiküszöböli a látható különbségeket a központi folt és az oldalsó megvilágítás között.
6 működési mód
Működési módok/teljesítmény/világítási idő/hatótávolság:
- Turbo - 3000 lm / - / 300 m
- High - 1000 lm / 1 h 30 min / 180 m
- Mid - 200 lm / 4 h 15 min / 90 m
- Low - 65 lm / 14 h / 50 m
- Ultralow - 15 lm / 55 h / 24 m
- Strobe - 3000 lm / - / -
Li-Ion akkumulátor, APC technológia
Beépített 1700 mAh kapacitású lítium-ion akkumulátorral van felszerelve, amely USB-C porton keresztül tölthető. A teljes töltés mindössze 1 h 15 percet vesz igénybe. Az APC (Advanced Power Cut-Off) technológia révén a készenléti mód energiafogyasztása minimális. A házon található kijelzők gyors olvasást biztosítanak a töltöttségi szintről és az aktuálisan kiválasztott működési módról.
könnyű alumínium, IP54 szabványnak megfelelő
A ház tartós alumíniumból készült, kemény eloxálással bevonva. Az IP54-es tanúsítvány védelmet nyújt a por ellen, valamint ellenáll a fröccsenésnek és az enyhe esőnek, függetlenül az esés irányától. A zseblámpa szintén ellenáll az akár 1 méteres magasságból történő leesésnek.
Főbb jellemzők
- UHi LED diódák
- 3000 lumen teljesítmény
- 300 m hatótávolság
- 6 működési mód
- 1700 mAh Li-Ion akkumulátor
- APC technológia
- IP54 szabványnak megfelelő
- töltési idő 1 h 15 m
- könnyű alumíniumból készült
- kemény eloxálás
- ellenáll az 1 m-es esésnek
Készletelemek
- Nitecore EDC25 zseblámpa
- USB-C kábel
- klipsz
- paracord pánt
- használati útmutató
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 3000 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő magas üzemmódban | 90 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 55 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 54 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 136,3 mm |
| Átmérő | 31,4 mm |
| Súly | 104 g |
| EAN | 6952506408160 |
| Manufacturer code | NT-EDC25 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |