Je hodně světla a baterka má malé rozměry. Při běžném používání baterie vydrží dlouho a rychle se nabíjí. Trochu se zahřívá, ale ne tolik jako předchozí modely ze série EDC.
Svítilna Nitecore EDC23 - 2500 lumenů
Taktická svítilna se dvěma LED diodami NiteLab UHi 25 generující světelný tok o maximálním výkonu 2500 lumenů a dosahující dosahu 280 metrů. Při minimálním nastavení poskytuje nepřetržitý provoz po dobu 39 hodin.
Ocelové tělo, třída těsnění IP54
Skříň svítilny je vyrobena z nerezové oceli pokryté titánovým povlakem PVD. Mechanismus Rapid Lock ve formě snadno přístupného posuvníku umožňuje rychlé a pohodlné odblokování zařízení. Konstrukce splňuje požadavky třídy těsnosti IP54 a nabízí ochranu proti prachu, nástřikům a mírnému dešti, bez ohledu na směr dopadu vody.
Multifunkční displej, intuitivní ovládání
Konstrukce je vybavena multifunkčním OLED displejem, který umožňuje průběžné monitorování provozních parametrů svítilny, jako je úroveň jasu, výkon, napětí baterie, doba provozu a stav nabití. Intuitivní ovládání všech funkcí zajišťují dvě tlačítka. Díky inteligentní paměti režimu uživatel automaticky vrací na posledně zvolenou úroveň jasu po znovuzapnutí zařízení.
Vestavěná baterie, ochrana proti přehřátí
Svítilna je napájena vestavěnou lithiovou baterií o kapacitě 1500 mAh, nabíjenou pomocí kabelu USB-C. Ochranu před přehřátím zajišťuje technologie ATR (Advanced Temperature Regulation), která chrání elektroniku a zaručuje stabilní provoz světelného paprsku.
Provozní režimy
Režimy práce / doba svícení / dosah:
- Turbo: 2500 lumenů / - / 280 m
- High: 1100 lumenů / 1,5 hod. / 185 m
- Medium: 200 lumenů / 3,75 hod. / 90 m
- Low: 65 lumenů / 11 hod. / 50 m
- Minimum: 15 lumenů / 39 hod. / 24 m
- Strobe: 2500 lumenů / - / -
Prvky sady
- Svítilna Nitecore EDC23
- Šňůra z paracordu
- USB-C nabíjecí kabel
Klíčové vlastnosti
- dvě LED diody NiteLab UHi 25
- maximální výkon 2500 lumenů
- maximální dosah 280 metrů
- maximální doba provozu 39 hodin
- tělo z nerezové oceli
- multifunkční displej
- třída těsnosti IP54
- vestavěná baterie 1500 mAh
- 6 provozních režimů
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 2500 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 1,5 hod. |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 39 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1500 mAh Li-Ion |
| Materiál krytu | Nerezová ocel |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 54 |
| Klip v sadě | Ano |
| Délka | 103 mm |
| Průměr | 33 mm |
| Hmotnost | 101 g |
| EAN | 6952506408702 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE EDC23 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |