Sok a fény, a zseblámpa pedig kisméretű. Normál használat mellett az akkumulátor sokáig bírja, és gyorsan töltődik. Kicsit melegszik, de nem annyira, mint a korábbi EDC sorozat modelljei.
Nitecore EDC23 zseblámpa - 2500 lumen
Taktikai zseblámpa két LED diódával NiteLab UHi 25, amely legfeljebb 2500 lumen fényáramot generál és eléri a 280 méteres hatótávolságot. Minimális beállítás mellett 39 órán keresztül folyamatos működést biztosít.
Acél test, IP54 védelmi osztály
A zseblámpa háza rozsdamentes acélból készült, amelyet titán PVD bevonat borít. A Rapid Lock mechanizmus, amely egy könnyen elérhető csúszka formájában van jelen, gyors és kényelmes eszköznyitást tesz lehetővé. A konstrukció megfelel az IP54 védelmi osztály követelményeinek, védelmet nyújtva por és fröccsenő víz, valamint enyhe eső ellen, függetlenül a víz esési irányától.
Multifunkcionális kijelző, intuitív vezérlés
A testen multifunkcionális OLED kijelző található, amely lehetővé teszi a zseblámpa működési paramétereinek valós idejű figyelését, mint például a fényerősség, teljesítmény, akkumulátorfeszültség, üzemidő és töltöttségi állapot. Az intuitív vezérlést minden funkció felett két gomb biztosítja. Az intelligens üzemmód memóriának köszönhetően a felhasználó automatikusan visszatérhet az utoljára kiválasztott fényerősségi szinthez az eszköz újbóli bekapcsolása után.
Beépített akkumulátor, túlmelegedés elleni védelem
A zseblámpa egy 1500 mAh kapacitású beépített lítium-ion akkumulátorból működik, amely USB-C kábellel tölthető. Az ATR (Advanced Temperature Regulation) technológia biztosítja a túlmelegedés elleni védelmet, amely megvédi az elektronikát, és garantálja a fénycsóva stabil működését.
Üzemmódok
Üzemmódok / világítási idő / hatótávolság:
- Turbo: 2500 lumen / - / 280 m
- High: 1100 lumen / 1,5 óra / 185 m
- Medium: 200 lumen / 3,75 óra / 90 m
- Low: 65 lumen / 11 óra / 50 m
- Minimum: 15 lumen / 39 óra / 24 m
- Strobe: 2500 lumen / - / -
Készlet elemei
- Nitecore EDC23 zseblámpa
- paracord pánt
- USB-C töltőkábel
Főbb jellemzők
- két NiteLab UHi 25 LED dióda
- maximális teljesítmény 2500 lumen
- maximális hatótávolság 280 méter
- maximális üzemidő 39 óra
- rozsdamentes acél test
- multifunkcionális kijelző
- IP54 védelmi osztály
- beépített 1500 mAh akkumulátor
- 6 üzemmód
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 2500 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő magas üzemmódban | 1,5 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 39 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1500 mAh Li-Ion |
| Burkolat anyaga | Rozsdamentes acél |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 54 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Hosszúság | 103 mm |
| Átmérő | 33 mm |
| Súly | 101 g |
| EAN | 6952506408702 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE EDC23 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |