Skvělá baterka s velmi snadno použitelným spínačem. Někdy se hodí laser a UV, a počet funkcí v tak kompaktním těle je působivý. Rozhodně doporučuji.
nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Svítilna Nitecore EDC17 - 1500 lumenů
Taktická baterka je vybavena diodou LED NiteLab UHi 25, která generuje světelný tok o maximálním výkonu 1500 lumenů a dosahuje dosah 230 metrů. V nejnižším režimu může pracovat nepřetržitě po dobu 260 hodin. Baterka také disponuje režimem UV světla o výkonu až 1350 mW a zeleným laserem vyzařujícím soustředěný paprsek.
Ocelové tělo, krycí třída IPX7
Tělo baterky je vyrobeno z nerezové oceli pokryté PVD povlakem. Rychlá zámková konstrukce Rapid Lock ve formě pohodlného posuvníku umožňuje rychlé odemknutí zařízení. Produkt splňuje stupeň vodotěsnosti IPX7 (chrání před ponořením do vody do hloubky 1 metru na 30 minut) a je odolný proti pádům z výšky až 2 metrů. Model má na zadní části pouzdra zbijak do oken.<!--ScriptorEndFragment-->
dioda LED NiteLab UHi 25, zelený laser, UV světlo
Výbavení zahrnuje diodu LED NiteLab UHi 25, která generuje tok o maximálním výkonu 1500 lumenů a dosahu 230 m. Má také zelený laser třídy 3 o výkonu a UV světlo o maximálním výkonu 1350 mW.
Ultrafialové světlo umožňuje ověření autenticity bankovek a dokumentů s vodotisky a usnadňuje identifikaci fluorescenčních prvků neviditelných pouhým okem.
Vestavěná baterie
Baterka má vestavěnou lithium-iontovou baterii o kapacitě 1500 mAh, nabíjenou pomocí USB-C kabelu.
Režimy práce
Režimy práce / Výkon / doba svícení / dosah:
- Bílé světlo vysoké: 1500 lumenů / 1 h 45 min / 230 m
- Bílé světlo střední: 220 lumenů / 3 h 30 min / 95 m
- Bílé světlo nízké: 50 lumenů / 16 hod. / 45 m
- Bílé světlo ultranízké: 1 lumen / 260 h / 8 m
- UV světlo Úroveň 1 / 1350 mW / 2 h / -
- UV světlo Úroveň 2 / 650 mW / 5 h / -
- UV světlo Úroveň 3 / 220 mW / 13 h / -
- Zelený laser /
Součásti sady
- baterka Nitecore EDC17
- šňůrka
- nabíjecí kabel USB-C
- náhradní šroub
- výměnný zadní modul
Klíčové vlastnosti
- dva LED diody NiteLab UHi 25
- maximální výkon 1500 lumenů
- maximální dosah 230 metrů
- maximální doba práce 260 hodin
- tělo z nerezové oceli
- stupeň vodotěsnosti IPX7
- vestavěná baterie 1500 mAh
- 8 režimů práce
- zbijak do oken
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1500 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 105 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 210 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 260 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | Nerezová ocel |
| Magnet | Ne |
| Hlavní barva | Black |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IPX 7 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 123 mm |
| Průměr | 32 mm |
| Hmotnost | 106 g |
| EAN | 6952506409648 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE EDC17 EU |
| Značka | Nitecore |
| EAN |