Nagyszerű zseblámpa, nagyon könnyen használható kapcsolóval. Néha hasznos a lézer és az UV is, és a sok funkció egy ilyen kompakt házban nagy benyomást kelt. Határozottan ajánlom.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Nitecore EDC17 zseblámpa - 1500 Lumen
A taktikai zseblámpa egy NiteLab UHi 25 LED-del van felszerelve, amely 1500 lumen maximális fényáramot generál, és 230 méter hatótávolságot ér el. A legalacsonyabb módban 260 órán keresztül folyamatosan működhet. A zseblámpának van egy UV-fény módja is, amely legfeljebb 1350 mW teljesítményű, valamint egy zöld lézer, amely összpontosított sugarat bocsát ki.
Acél test, IPX7 vízállósági osztály
A zseblámpa teste rozsdamentes acélból készült, amelyet PVD bevonattal borítottak. A kényelmes csúszka formájú Rapid Lock gyorszár lehetővé teszi az eszköz gyors feloldását. A termék megfelel az IPX7 vízállósági osztálynak (1 méteres mélységig 30 percig tartó víz alá merülés ellen védelmet nyújt), és ellenáll a 2 méteres magasságból történő esésnek. A modell hátulján ablakzúzót tartalmaz.
LED NiteLab UHi 25, zöld lézer, UV fény
A felszerelés tartalmazza a NiteLab UHi 25 LED-et, amely maximális teljesítménye 1500 lumen, hatótávolsága pedig 230 m. Tartalmaz egy 3. osztályú zöld lézert és UV fényt, maximálisan 1350 mW teljesítménnyel.
Az ultraibolya fény lehetővé teszi a vízjellel ellátott bankjegyek és dokumentumok hitelességének ellenőrzését, valamint megkönnyíti a szabad szemmel nem látható fluoreszkáló elemek azonosítását.
Beépített akkumulátor
A zseblámpa egy 1500 mAh kapacitású lítium-ion beépített akkumulátorral rendelkezik, amely USB-C kábellel töltődik.
Üzemmódok
Üzemmódok / Teljesítmény / világítási idő / hatótáv:
- Fehér fény Magas: 1500 lumen / 1 ó 45 perc / 230 m
- Fehér fény Közepes: 220 lumen / 3 ó 30 perc / 95 m
- Fehér fény Alacsony: 50 lumen / 16 óra / 45 m
- Fehér fény Ultralow: 1 lumen / 260 ó / 8 m
- UV fény 1. szint / 1350 mW / 2 ó / -
- UV fény 2. szint / 650 mW / 5 ó / -
- UV fény 3. szint / 220 mW / 13 ó / -
- Zöld Lézer /
A készlet elemei
- Nitecore EDC17 zseblámpa
- Pánt
- USB-C töltő kábel
- Tartalék csavar
- Cserélhető hátsó modul
Főbb jellemzők
- Két NiteLab UHi 25 LED
- Maximális teljesítmény 1500 lumen
- Maximális hatótávolság 230 méter
- Maximális üzemidő 260 óra
- Rozsdamentes acél test
- IPX7 vízállósági osztály
- Beépített 1500 mAh akkumulátor
- 8 üzemmód
- Ablakzúzó
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1500 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 105 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 210 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 260 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | Rozsdamentes acél |
| Mágnes | Nem |
| Fő szín | Black |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IPX 7 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 123 mm |
| Átmérő | 32 mm |
| Súly | 106 g |
| EAN | 6952506409648 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE EDC17 EU |
| Márka | Nitecore |
| EAN |