Skvělá, všestranná svítilna. Ideální kombinace velikosti a síly světla, pohodlná pro každodenní nošení a velmi funkční. Solidní provedení.
LED svítilna o maximálním výkonu 1800 lumenů. Zdroj světla tvoří LED dioda CREE XHP35 HD E2. Maximální dosah paprsku s intenzitou 16200 cd je 255 m. Svítilna je vybavena 5 základními pracovními režimy a 3 speciálními: stroboskop, SOS a Beacon. Napájení zajišťuje akumulátor 18650 s kapacitou 3500 mAh (v sadě), na němž může svítilna pracovat až 330 hodin.
Velmi velkou výhodou modelu je jeho vysoká odolnost. Svítilna je vyrobena z odolného leteckého hliníku s povrchem HAIII. Stojí také za zmínku tvrzené a jasné minerální sklo s antireflexní vrstvou. Nitecore EC23 je odolná proti pádu z výšky až 1 m a vodotěsná na úrovni IPX8 (do 2 m). Svítilna se vyznačuje také snadnou obsluhou. Změna režimů se provádí pomocí jednoho tlačítka.
| Režim | Turbo | Vysoký | Střední | Nízký | Ultra nízký | Stroboskop / SOS / Beacon |
| Výkon | 1800 lm | 980 lm | 300 lm | 55 lm | 1 lm | 1800 lm |
| Doba provozu | 30 min | 1 h 30 min | 4 h 45 min | 22 h | 330 h | - |
| Dosah | 255 m | 165 m | 87 m | 35 m | 5 m | - |
| Intenzita světla | 16200 cd | 6800 cd | 1900 cd | 300 cd | 7 cd | - |
* Hodnoty při použití akumulátoru 18650 3,7 V 3500 mAh.
Technické údaje
Barva: Černá
Zdroj světla: Led Cree XHP35 HD E2
Materiál: letecký hliník
Svítivost: 1800 lumenů
Maximální dosah: 255 m
Maximální doba provozu: 330 hodin
Napájení: 1 x akumulátor NL1835HP 18650 (v sadě), 2 x CR123/RCR123 (není v sadě)
Délka: 128,7 mm
Hmotnost: 78 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1800 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 30 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 30 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 330 hod. |
| Typ akumulátoru/baterie | 3500 mAh Li-Ion 18650 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IPX 8 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 128,7 mm |
| Průměr | 25,4 mm |
| Hmotnost | 78 g |
| EAN | 6952506404018 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE EC23 SET |
| Značka | Nitecore |
| EAN |