Nagyszerű, sokoldalú zseblámpa. Tökéletes méret és fényerő kombinációja, kényelmes a mindennapi használathoz és nagyon funkcionális. Masszív kivitelezés.
LED zseblámpa legnagyobb teljesítménye 1800 lumen. A fényforrást a CREE XHP35 HD E2 LED dióda képezi. A 16200 cd intenzitású sugár maximális hatótávolsága 255 m. A zseblámpa 5 alapvető üzemmódot és 3 speciálisat tartalmaz: stroboszkóp, SOS és jeladó. Az áramellátást egy 3500 mAh kapacitású 18650 akkumulátor biztosítja (a készlet tartalmazza), mellyel a zseblámpa legfeljebb 330 óráig képes működni.
A modell nagy előnye a magas ellenállás. A zseblámpa ellenálló repülési alumíniumból készült HAIII bevonattal. Érdemes megemlíteni a kovácsolt és világos ásványi üveget antireflexiós bevonattal. A Nitecore EC23 1 m-es magasságból való leeséssel szemben ellenálló, valamint IPX8 szintű vízálló (2 m-ig). A zseblámpát továbbá egyszerű kezelhetőség jellemzi. Az üzemmódok váltása egyetlen gomb megnyomásával történik.
| Mód | Turbó | Magas | Közepes | Alacsony | Ultra alacsony | Stroboszkóp / SOS / Jeladó |
| Teljesítmény | 1800 lm | 980 lm | 300 lm | 55 lm | 1 lm | 1800 lm |
| Üzemidő | 30 perc | 1 óra 30 perc | 4 óra 45 perc | 22 óra | 330 óra | - |
| Hatótávolság | 255 m | 165 m | 87 m | 35 m | 5 m | - |
| Fényerő | 16200 cd | 6800 cd | 1900 cd | 300 cd | 7 cd | - |
* Az értékek egy 3500 mAh kapacitású 3,7 V 18650 akkumulátor használatával.
Technikai adatok
Szín: Fekete
Fényforrás: Led Cree XHP35 HD E2
Anyag: repülési alumínium
Fényerő: 1800 lumen
Maximális hatótávolság: 255 m
Maximális üzemidő: 330 óra
Áramellátás: 1 x NL1835HP 18650 akkumulátor (a készlet tartalmazza), 2 x CR123/RCR123 (nincs a készletben)
Hosszúság: 128,7 mm
Súly: 78 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1800 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 30 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 30 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 330 óra |
| Akkumulátor/elem típusa | 3500 mAh Li-Ion 18650 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IPX 8 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 128,7 mm |
| Átmérő | 25,4 mm |
| Súly | 78 g |
| EAN | 6952506404018 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE EC23 SET |
| Márka | Nitecore |
| EAN |