Světlo má hezkou barvu, pokrývá velkou plochu a je široké. Spínač je praktický při používání. Škoda, že nelze dobíjet baterii bez vyjmutí a že nemá magnet, který by umožnil zavěšení.
Svítilna Nitecore E4K je malá svítilna, která nabízí silný světelný tok. Čtyři diody CREE XP-L2 V6 poskytují maximální světelný tok na úrovni 4400 lumenů a dosah až 210 metrů.
Lehké a odolné tělo s protiskluzovou texturou je vyrobeno z leteckého hliníku pokrytého eloxovanou vrstvou HAIII a utěsněné systémem O-kroužků. To zajišťuje odolnost proti pádu z výšky až 1 metru a stupeň ochrany IP68 (odolnost proti ponoření do hloubky až 2 metry po dobu 30 minut).
Svítilna Nitecore E4K je napájena přiloženým akumulátorem 21700 s kapacitou 5000 mAh, což umožňuje až 700 h provozu v ultra nízkém režimu. Svítilnu lze také napájet bateriemi CR123. Ochrana proti obrácené polaritě zabraňuje poškození svítilny v případě nesprávného vložení zdroje napájení.
Článek svítilny je vybaven portem USB C, což umožňuje pohodlné nabíjení z jakéhokoliv zdroje napájení. Svítilna má také systém ATR, který chrání před přehřátím.
Režimy práce/doba svícení:
- 4400 lumenů / 30 min,
- 1050 lumenů / 3 h 15 min,
- 320 lumenů / 7 h 30 min,
- 30 lumenů / 45 h,
- 2 lumenů / 700 h,
- Stroboskop / 4400 lumenů,
- SOS / 4400 lumenů,
- Maják / 4400 lumenů.
V sadě se svítilnou najdete:
- akumulátor 21700 5000 mAh,
- nabíjecí kabel USB C,
- náhradní O-kroužek,
- pouzdro,
- klip,
- šňůrka.
Technické údaje:
Zdroj světla: 4x CREE XP-L2 V6
Dosah účinný: 210 m
Napájení: akumulátor 21700 (v ceně) / CR123
Kryt: letecký hliník pokrytý eloxovanou vrstvou HAIII
Spínač: typu klik
Barva: Black
Rozměry: 117 x 29 x 28 mm
Hmotnost: 80 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 4400 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 30 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 195 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 700 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion 21700 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ne |
| Pouzdro v sadě | Ano |
| Délka | 117 mm |
| Průměr | 29 mm |
| Hmotnost | 80 g |
| EAN | 6952506405657 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE E4K |
| Značka | Nitecore |
| EAN |
Recenze s fotografiemi
Shrnutí recenze
Počet recenzí: 2
-
-
Malá bestie. Po zapnutí na plný výkon a zaměření na zeď jsem po 15 minutách viděl záblesky před očima. Na ovládání spínače si je třeba zvyknout, ale pro mě je to v pořádku. Stroboskopický režim je velmi intenzivní.
No reviews