A fény szép színű, nagy felületet lefed és széles. A kapcsoló praktikus a használatban. Kár, hogy az akkumulátorokat nem lehet anélkül tölteni, hogy kivennénk őket, és nincs mágnes, amivel fel lehetne akasztani.
A Nitecore E4K zseblámpa egy kisméretű zseblámpa, amely erőteljes fényáramot kínál. Négy CREE XP-L2 V6 diódával maximális 4400 lumen fényáramot és akár 210 méteres hatótávolságot biztosít.
A könnyű és tartós test csúszásgátló textúrával, repüléstechnikai alumíniumból készült, HAIII eloxált bevonattal van ellátva, valamint O-gyűrűs rendszerrel van tömítve. Ennek köszönhetően a termék ellenáll az akár 1 méteres magasságból történő eséseknek, valamint IP68 védelemmel rendelkezik (ellenáll a legfeljebb 2 m mélységben való 30 perces vízbe merítésnek).
A Nitecore E4K zseblámpát a készlethez tartozó 21700-as 5000 mAh kapacitású akkumulátor táplálja, amely akár 700 órás üzemidőt tesz lehetővé ultra alacsony módban. A zseblámpa CR123 elemekkel is működtethető. A fordított polaritás elleni védelem megakadályozza a zseblámpa károsodását a helytelen tápegység behelyezése esetén.
A zseblámpa cellája USB C porttal van felszerelve, amely lehetővé teszi a kényelmes töltést bármilyen tápegységről. A zseblámpa ATR rendszerrel is rendelkezik, amely megóv a túlmelegedéstől.
Üzemmódok/üzemidő:
- 4400 lumen / 30 perc,
- 1050 lumen / 3 óra 15 perc,
- 320 lumen / 7 óra 30 perc,
- 30 lumen / 45 óra,
- 2 lumen / 700 óra,
- Stroboszkóp / 4400 lumen,
- SOS / 4400 lumen,
- Beacon / 4400 lumen.
A zseblámpához tartozik:
- 21700 5000 mAh akkumulátor,
- USB C töltőkábel,
- tartalék O-gyűrű,
- tok,
- klipsz,
- csuklópánt.
Technikai adatok:
Fényforrás: 4x CREE XP-L2 V6
Hatékony hatótávolság: 210 m
Tápellátás: 21700 akkumulátor (tartozék) / CR123
Ház: repüléstechnikai alumínium HAIII eloxált felülettel
Kapcsoló: kattintós típus
Szín: Fekete
Méretek: 117 x 29 x 28 mm
Súly: 80 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 4400 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 30 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 195 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 700 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion 21700 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Nem |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 117 mm |
| Átmérő | 29 mm |
| Súly | 80 g |
| EAN | 6952506405657 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE E4K |
| Márka | Nitecore |
| EAN |
Értékelések fotókkal
Értékelés összefoglalása
Vélemények száma: 2
-
-
Kis bestia. Amikor teljes erővel bekapcsoltam, és 15 percig a falra irányítottam, villanásokat láttam a szemem előtt. A kapcsoló kezeléséhez hozzá kell szokni, de számomra rendben van. A stroboszkóp mód nagyon intenzív.
No reviews