Svítilna Nitecore CL10 Black - 45 lumenů
Malá a lehká svítilna napájená 3 LED diodami, které emitují bílé, červené a modré světlo. Pouzdro je vyrobeno z odolného polykarbonátu, a vestavěný klips umožňuje snadné připevnění na kšilt čepice, součásti taktické výbavy, pásek nebo batoh. Celkově se vyznačuje voděodolností podle normy IPX4.
Odolná konstrukce, norma IPX8, klips
Pouzdro bylo vyrobeno z trvanlivého a lehkého polykarbonátu, a dodatečné utěsnění zaručuje voděodolnost na úrovni IPX4 – účinná ochrana proti stříkající vodě a lehkému dešti z každé strany. Vestavěný klips umožňuje snadné připnutí svítilny k čepici, batohu nebo jiné součásti vybavení. Pohyblivá hlava umožňuje regulaci úhlu náklonu až 180 stupňů, což usnadňuje přesné nastavení světelného paprsku.
Provozní režimy
Výkon, dosah a doba provozu:
- Bílé vysoké - 45 lumenů / 15 m / 15 h
- Bílé nízké - 20 lumenů / 10 m / 28 h
- Červené stálé - 5 lumenů / 6 m / 17 h
- Modré stálé - 3 lumeny / 4 m / 18 h
- Modro-červené blikající - 5 lumenů / - / 17 h
Napájení z baterie
Svítilna CL10 je napájena dvěma bateriemi AAA, což umožňuje provoz až 28 hodin v režimu nízkého svitu. Tlačítko umístěné na horní části pouzdra slouží k zapínání a změně režimů - jedno stisknutí aktivuje nízký režim bílé, a další stisky umožňují přepínání mezi ostatními nastaveními.
Hlavní vlastnosti
- emise světla v bílé, červené nebo modré barvě
- maximální jasnost na úrovni 45 lumenů
- napájení pomocí dvou baterií AAA
- odolné pouzdro z polykarbonátu
- kompaktní rozměry a nízká hmotnost
- voděodolnost podle normy IPX4
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 45 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 15 hod. |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 28 hod. |
| Typ napájení | Baterie |
| Typ akumulátoru/baterie | 2x AAA |
| Materiál krytu | Polykarbonát |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé, červené, Modré |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IPX 4 |
| Klip v sadě | Ano |
| Délka | 56 mm |
| Průměr | 45 mm |
| Hmotnost | 28 g |
| EAN | 6952506409068 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE CL10 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |