Nitecore CL10 Black zseblámpa - 45 lumen
Kicsi és könnyű zseblámpa, amelyet 3 LED-es diódával táplálnak, amelyek fehér, piros és kék fényt bocsátanak ki. Az ház tartós polikarbonátból készült, és a beépített klipsz lehetővé teszi a könnyű rögzítést a sapka ellenzőjére, taktikai felszerelés részeire, övre vagy hátizsákra. Az egész szerkezet jellemzője a vízállóság az IPX4 szabványnak megfelelően.
Tartós konstrukció, IPX8 szabvány, klipsz
Az ház tartós és könnyű polikarbonátból készült, és a további tömítés garantálja az IPX4 szintű vízállóságot - hatékony védelmet biztosít a fröccsenések és enyhe eső ellen minden irányból. A beépített klipsz lehetővé teszi a zseblámpa könnyű rögzítését a sapkára, hátizsákra vagy más felszerelési elemre. A mozgatható fej lehetővé teszi a 180 fokos szög beállítását, ami megkönnyíti a fényáram pontos beállítását.
Módok
Teljesítmény, hatótávolság és üzemidő:
- Fehér magas - 45 lumen / 15 m / 15 h
- Fehér alacsony - 20 lumen / 10 m / 28 h
- Állandó piros - 5 lumen / 6 m / 17 h
- Állandó kék - 3 lumen / 4 m / 18 h
- Villogó piros-kék - 5 lumen / - / 17 h
Elemes táplálás
A CL10 zseblámpát két AAA elemmel táplálják, ami akár 28 órás üzemidőt is lehetővé tesz alacsony fényintenzitás módjában. A gomb az ház felső részén helyezkedik el, amely a bekapcsolásra és a módok váltására szolgál - egyetlen nyomás bekapcsolja a fehér, alacsony fényerejű módot, és további nyomások lehetővé teszik a többi beállítás közötti váltást.
Főbb jellemzők
- Fénykibocsátás fehér, piros vagy kék színben
- Maximális fényerő 45 lumen
- Két AAA elem táplálásával
- Tartós polikarbonát ház
- Kompakt méretek és alacsony súly
- Vízállóság az IPX4 szabványnak megfelelően
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 45 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő magas üzemmódban | 15 óra |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 28 óra |
| Áramellátás típusa | Elem |
| Akkumulátor/elem típusa | 2x AAA |
| Burkolat anyaga | Polikarbonát |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Piros, Kék |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IPX 4 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Hosszúság | 56 mm |
| Átmérő | 45 mm |
| Súly | 28 g |
| EAN | 6952506409068 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE CL10 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |