Svítilna je solidní. Ačkoliv podle specifikací nemá obrovský počet lumenů, v praxi funguje skvěle. Je pečlivě zpracovaná a snadno se ovládá. Opravdu povedené zařízení. Rozhodně doporučuji.
nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Svítilna Nitecore CI7 Black - 2500 lumenů
Zdroj světla v modelu CI7 představují čtyři dioda CREE XP-G3 S3 emitující bílé světlo a čtyři dioda infračerveného záření SST-IR-10, které umožňují získat světelný tok o maximální hodnotě 2500 lumenů a dosahu až 279 metrů. Pouzdro bylo vyrobeno z leteckého hliníku, materiálu kombinujícího lehkost s vysokou odolností, dále chráněného anodizací HAIII vojenské třídy. Konstrukce splňuje požadavky normy vodotěsnosti IP68.
Odolná konstrukce, norma IP68
Pouzdro svítilny bylo vyrobeno z lehkého, a zároveň pevného leteckého hliníku, který byl navíc pokryt odolnou anodizací HAIII vojenské třídy. Hermetická konstrukce zaručuje vodotěsnost podle normy IP68 – plnou ochranu před prachem a možnost dlouhodobého ponoření do vody do hloubky 2 metrů. Svítilna vykazuje také odolnost proti pádu z výšky až 1 metru. Flexibilní klip umožňuje snadné připnutí ke kraji kapsy nebo pásku, což usnadňuje každodenní nošení.
bílé a infračervené světlo
Model CI7 je vybaven osmi LED diodami - čtyřmi CREE XP-G3 S3, které generují intenzivní bílé světlo o maximální jasu 2500 lumenů a čtyřmi Luminus SST-10-IR emitujícími infračervené světlo o vlnové délce 940 nm, neviditelném pro lidské oko, ale plně kompatibilním s nočními viděními.
Provozní režimy
Provozní režimy / doba svícení / dosah:
Bílé světlo:
Turbo - 2500 lumenů / 30 min / 279 m
High - 1100 lumenů / 1 h 45 min / 190 m
Mid - 320 lumenů / 4 h 15 min / 102 m
Low - 90 lumenů / 20 h / 54 m
Ultralow - 8 lumenů / 130 h / 14 m
Stroboskop - 2500 lumenů / - / -
Infračervené světlo:
High - 7W / 2 h / -
Mid - 3W / 3 h 15 min / -
Low - 1W / 9 h / -
Akumulátorové napájení, technologie ATR
Svítilna CI7 může být napájena akumulátorem 18650 (není součástí balení), a díky speciálnímu adaptéru je také možné použít baterie CR123. Na zadní straně pouzdra je umístěna dioda signalizující úroveň nabití akumulátoru. O kontrolu teploty se stará technologie ATR (Advanced Temperature Regulation), která chrání elektronické komponenty před přehřátím a udržuje stabilitu generovaného světla.
Složení sady
- svítilna Nitecore CI7 Black
- pouzdro
- klip
- bezpečnostní šňůrka
- náhradní O-kroužek
Hlavní vlastnosti
- 4 dioda CREE XP-G3 S3 – emitující bílé světlo o výkonu až do 2500 lumenů
- 4 dioda Luminus SST-10-IR – generující infračervený o výkonu až 7000 mW
- tři úrovně výkonu IR: 1 W / 3 W / 7 W
- dosah bílého světla až 279 metrů
- napájení akumulátorem 18650
- třída odolnosti IP68, odolnost proti pádu z výšky až 1 metru
- odolné pouzdro vyrobené z leteckého hliníku
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 2500 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | soustředěná |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 30 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 105 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 20 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion 18650 |
| Akumulátor v sadě | Ne |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Pouzdro v sadě | Ano |
| Délka | 148 mm |
| Průměr | 40 mm |
| Hmotnost | 158 g |
| EAN | 6952506405237 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE CI7 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |