A lámpa masszív. Bár a specifikáció szerint nincs hatalmas számú lumen, a gyakorlatban remekül teljesít. Gondosan kidolgozott és könnyen kezelhető. Tényleg nagyon jó eszköz. Határozottan ajánlom.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Nitecore CI7 Black zseblámpa - 2500 lumen
A CI7 modell fényforrása négy CREE XP-G3 S3 fehér fényt kibocsátó LED és négy SST-IR-10 infravörös LED, amelyek lehetővé teszik a 2500 lumen maximális fényáram és legfeljebb 279 méter hatótávolság elérését. A ház repülési alumíniumból készült, amely az alacsony súlyt a magas szilárdsággal kombinálja, és HAIII katonai anódizálással van védve. A felépítés megfelel a IP68 vízállósági szabvány követelményeinek.
Tartós szerkezet, IP68 szabvány
A zseblámpa háza könnyű, mégis erős repülési alumíniumból készült, amelyet továbbá tartós HAIII katonai anódizálással vontak be. A tömített szerkezet IP68 szabvány szerinti vízállóságot garantál – teljes porvédelem és 2 méter mélységig tartó hosszú távú víz alatti merülés lehetőségét. A zseblámpa 1 méter magasságból való esésállóságot is mutat. Rugalmas klipsz lehetővé teszi a könnyű rögzítést zseb vagy öv szélénél, ami megkönnyíti a mindennapi hordozást.
fehér és infravörös fény
A CI7 modell nyolc LED-del van felszerelve - négy CREE XP-G3 S3, amely intenzív fehér fényt generál, maximális fényerőssége 2500 lumen, és négy Luminus SST-10-IR, amely 940 nm hullámhosszú infravörös fényt bocsát ki, amely az emberi szem számára láthatatlan, de teljesen kompatibilis az éjjellátó eszközökkel.
Működési módok
Működési módok / világítási idő / hatótávolság:
Fehér fény:
Turbo - 2500 lumen / 30 min / 279 m
High - 1100 lumen / 1 h 45 min / 190 m
Mid - 320 lumen / 4 h 15 min / 102 m
Low - 90 lumen / 20 h / 54 m
Ultralow - 8 lumen / 130 h / 14 m
Stroboszkóp - 2500 lumen / - / -
Infravörös fény:
High - 7W / 2 h / -
Mid - 3W / 3 h 15 min / -
Low - 1W / 9 h / -
Újratölthető akkumulátor, ATR technológia
A CI7 zseblámpa táplálható 18650-es (nem tartozék) akkumulátorral, és egy speciális adapter révén CR123 elemeket is használható. A ház hátsó részébe egy akkumulátor töltöttség jelző LED-et helyeztek el. A hőmérséklet szabályozását az ATR technológia (Advanced Temperature Regulation) látja el, amely védi az elektronikus alkatrészeket a túlmelegedéstől, és gondoskodik a generált fény stabilitásáról.
Az elemek készlete
- Nitecore CI7 Black zseblámpa
- tok
- klipsz
- biztonsági csuklópánt
- tartalék O-gyűrű
Legfontosabb jellemzők
- 4 CREE XP-G3 S3 LED – 2500 lumen teljesítményű fehér fényt kibocsátó
- 4 Luminus SST-10-IR LED – 940 nm hullámhosszú infrasugarakat generál, 7000 mW teljesítményű
- három IR teljesítményszint: 1 W / 3 W / 7 W
- a fehér fény hatótávolsága 279 méter
- 18650 akkumulátoros táplálás
- IP68 védelemi osztály, 1 méter magasságból való esésállóság
- tartós ház, repülési alumíniumból készült
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 2500 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Fókuszált |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 30 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 105 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 20 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion 18650 |
| Akkumulátor készletben | Nem |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Tok készletben | Igen |
| Hosszúság | 148 mm |
| Átmérő | 40 mm |
| Súly | 158 g |
| EAN | 6952506405237 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE CI7 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |