nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Čelová svítilna Nitecore UT32 je lehká a odolná konstrukce, která má dvě diody s různou teplotou barevného světla. Dioda Cool White poskytuje maximální světelný tok na úrovni 1100 lumenů a dosah do 80 metrů, zatímco dioda Warm White emituje maximální světelný tok 920 lumenů na vzdálenost 116 metrů.
Korpus svítilny vyrobený z leteckého hliníku je navržen tak, aby bylo možné pohodlně používat vybranou diodu. Svítilna má dva nezávislé knoflíky, po jednom pro ovládání konkrétní diody. Stačí otočit svítilnu o 180 stupňů, aby byl přístup k druhé diodě.
Svítilna je odolná proti pádům z výšky do 1 metru a má stupěň ochrany IP68 (odolnost proti ponoření do hloubky do 2 metrů po dobu 30 minut).
Svítilna Nitecore UT32 je napájena dvěma bateriemi CR123 nebo jednou baterií 18650 (není v sadě).
Po vypnutí z držáku ji lze použít jako ruční svítilnu.
Režimy provozu/doba svícení:
CREE XP-L2 V6 - Cool White:
- 1100 lumenů / 1 h 30 min
- 410 lumenů / 3 h 45 min
- 200 lumenů / 8 h
- 70 lumenů / 18 h
- SOS / 1100 lumenů
- Maják / 1100 lumenů
CREE XP-L V6 - Warm White:
- 920 lumenů / 1 h 30 min
- 370 lumenů / 3 h 45 min
- 170 lumenů / 8 h
- 60 lumenů / 18 h
- SOS / 920 lumenů
- Maják / 920 lumenů
V kompletu se svítilnou se nachází:
- páska na hlavu
- náhradní O-kroužek
- držák
- klips
Technické údaje:
Zdroj světla: LED CREE XP-L2 V6 CW a LED CREE XP-L V6 NW
Účinný dosah: 116 m
Napájení: baterie 18650 / 2x CR123A
Pouzdro: hliník
Spínač: typu klik
Barva: Černá
Rozměry: 95 x 27 x 24 mm
Hmotnost: 82,5 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1100 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 90 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 90 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 18 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1x Li-Ion 18650 |
| Akumulátor v sadě | Ne |
| Materiál krytu | hliník |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé, Bílé teplé, Bílé studené |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ano |
| Čelenka | Ano |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 95 mm |
| Průměr | 27 mm |
| Hmotnost | 82,5 g |
| EAN | 6952506405558 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE UT32 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |