vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
A Nitecore UT32 fejlámpa könnyű és tartós kialakítású, és két különböző színhőmérsékletű diódával rendelkezik. A Cool White dióda maximális fénysugara 1100 lumen, és hatótávolsága 80 méter, míg a Warm White dióda maximális fénysugara 920 lumen 116 méter távolságra.
A lámpa teste repülési alumíniumötvözetből készült, amely úgy van tervezve, hogy kényelmesen lehessen használni a kiválasztott diódát. A lámpa két független gombbal van ellátva, mindegyik egy adott dióda vezérléséhez. Elég a lámpát 180 fokkal elfordítani, hogy hozzáférhessünk a másik diódához.
A lámpa ellenáll 1 méter magasból történő leesésnek, és IP68 védettségi szinttel rendelkezik (ellenállás 2 m mélységig 30 percig történő merítéshez).
A Nitecore UT32 lámpa két CR123 elemmel vagy egy 18650 akkumulátorral működik (nincs a csomagban).
Az állványról leválasztva kézi lámpaként is használható.
Üzemmódok / Világítási idő:
CREE XP-L2 V6 - Cool White:
- 1100 lumen / 1 h 30 min,
- 410 lumen / 3h 45 min,
- 200 lumen / 8 h,
- 70 lumen / 18 h,
- SOS / 1100 lumen,
- Beacon / 1100 lumen.
CREE XP-L V6 - Warm White:
- 920 lumen / 1 h 30 min,
- 370 lumen / 3 h 45 min,
- 170 lumen / 8 h,
- 60 lumen / 18 h,
- SOS / 920 lumen,
- Beacon / 920 lumen.
A lámpával együtt jár:
- fejpánt,
- tartalék O-gyűrű,
- állvány,
- klipsz.
Műszaki adatok:
Fényforrás: LED CREE XP-L2 V6 CW és LED CREE XP-L V6 NW
Hatékony hatótáv: 116 m
Tápellátás: 18650 akkumulátor / 2x CR123A
Ház: alumínium
Kapcsoló: kattintás típusú
Szín: Fekete
Méretek: 95 x 27 x 24 mm
Súly: 82,5 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1100 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 90 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 90 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 18 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1x Li-Ion 18650 |
| Akkumulátor készletben | Nem |
| Burkolat anyaga | alumínium |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Meleg fehér, Hideg fehér |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Igen |
| Fejpánt | Igen |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 95 mm |
| Átmérő | 27 mm |
| Súly | 82,5 g |
| EAN | 6952506405558 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE UT32 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |