nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Lehká čelovka vybavená LED diodami, které poskytují světelný zdroj o síle až 800 lumenů a dosah až 168 metrů. Rozšířená o červené světlo zachovávající přirozené noční vidění pro lidské oko.
Čelovka se vyznačuje 9 režimy provozu. Ke změně režimů slouží dvě tlačítka na pouzdru. Tlačítko Y odpovídá za světlo teplé barvy, zatímco tlačítko W za světlo studené barvy. Červené diody se zapínají dvojitým stisknutím libovolného tlačítka.
Režim provozu / výkon / dosah / doba svícení při použití akumulátoru Li-Ion HLB1300 1300 mAh:
- Režim turbo / 800 lumenů / 168 metrů
Studené bílé světlo:
- High / 500 lumenů / 132 metrů / 2 h 30 min,
- Mid / 280 lumenů / 104 metrů / 5 h 50 min,
- Low / 100 lumenů / 63 metrů / 11 h.
Teplé bílé světlo:
- High / 500 lumenů / 124 metrů / 2 h 30 min,
- Mid / 280 lumenů / 91 metrů / 5 h 50 min,
- Low / 100 lumenů / 56 metrů / 11 h.
Červené světlo:
- Constant-On 10 lumenů / 6 metrů / 20 h,
- Varovné blikání / 10 lumenů / 40 h.
Režim provozu / výkon / dosah / doba svícení při použití tří baterií AAA:
- Turbo / 800 lumenů / 168 metrů
Bílé světlo:
- High / 500 lumenů / 132 metrů / 1 h 50 min,
- Mid / 280 lumenů / 104 metrů / 3 h,
- Low / 100 lumenů / 63 metrů / 7 h.
Teplé světlo:
- High / 500 lumenů / 124 metrů / 1 h 50 min,
- Mid / 280 lumenů / 91 metrů / 3 h,
- Low / 100 lumenů / 56 metrů / 7 h.
Červené světlo:
- Constant-on / 10 lumenů / 6 metrů / 16 h,
- Varovné blikání / 10 lumenů / 32 h.
Svítilna byla vybavena regulací úhlu sklonu hlavy až do 90 stupňů od svislice. Pouzdro je vyrobeno z odolného polykarbonátu, což zajišťuje její odolnost proti pádům z výšky do 1 metru. Třída těsnosti IP66 zaručuje prachotěsnost a odolnost proti poskvrnám a silnému dešti. Na vrchu pouzdra je umístěn indikátor úrovně nabití baterie/akumulátoru.
Svítilna je napájena přiloženým akumulátorem HLB1300 Li-Ion 1300 mAh. Akumulátor má zabudovaný port pro USB-C umožňující opětovné nabití. Alternativně lze čelovku napájet třemi bateriemi AAA. Vnitřek komory na baterie/akumulátor je pokryt fluorescenční vrstvou, která usnadňuje výměnu zdroje energie i za špatných světelných podmínek.
Speciální, prodyšná čelenka odvádí pot a udržuje čelovku na místě i během intenzivní aktivity a reflexní povrch zvyšuje viditelnost uživatele.
V sadě se nachází:
- svítilna UT27,
- 1x akumulátor Li-Ion HLB1300 1300 mAh,
- nabíjecí kabel USB-C,
- čelenka,
- speciální vak umožňující přeměnit čelovku na turistickou lampu.
Technická data
Materiál: polykarbonát
Zdroj světla: LED dioda studené barvy (6,500 K), LED dioda teplé barvy (3,000 K) a dvě LED diody červené barvy
Maximální výkon světla: 800 lumenů
Maximální dosah: 168 m
Maximální doba provozu: 40 h
Napájení: akumulátor Li-Ion HLB1300 1300 mAh (v sadě)/ 3 x baterie AAA (není v sadě)
Vstupní proud: 5V 1A
Rozměry: 56 x 46,6 x 32 mm
Hmotnost: 48 g (s čelenkou a akumulátorem)
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 800 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 150 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 11 hod. |
| Typ napájení | Vyměnitelný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 1300 mAh Li-Ion HLB-1300 |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | Polykarbonát |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé, červené |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 66 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ano |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 56 mm |
| Průměr | 46,6 mm |
| Hmotnost | 48 g |
| EAN | 6952506409372 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE UT27 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |