vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Könnyű fejlámpa LED-ekkel felszerelve, amelyek akár 800 lumen fényforrást és akár 168 méter hatótávolságot biztosítanak. Kiegészítve piros fénnyel, amely megőrzi az emberi szem számára a természetes éjszakai látást.
A fejlámpa jellemzője a 9 üzemmód. Az üzemmódok váltásához a burkolaton található két gomb szolgál. Az Y gomb a meleg színű fényért felelős, míg a W gomb a hideg színű fényért. A piros LED-ek bármelyik gomb kétszeri megnyomásával kapcsolhatók be.
Üzemmód / teljesítmény / hatótávolság / világítási idő Li-Ion HLB1300 1300 mAh akkumulátor használatával:
- Turbo mód / 800 lumen / 168 méter
Hideg fehér fény:
- High / 500 lumen / 132 méter / 2 h 30 min,
- Mid / 280 lumen / 104 méter / 5 h 50 min,
- Low / 100 lumen / 63 méter / 11 h.
Meleg fehér fény:
- High / 500 lumen / 124 méter / 2 h 30 min,
- Mid / 280 lumen / 91 méter / 5 h 50 min,
- Low / 100 lumen / 56 méter / 11 h.
Piros fény:
- Constans bekapcsolás 10 lumen / 6 méter / 20 h,
- Figyelmeztető villogás / 10 lumen / 40 h.
Üzemmód / teljesítmény / hatótávolság / világítási idő három AAA elem használatával:
- Turbo / 800 lumen / 168 méter
Fehér fény:
- High / 500 lumen / 132 méter / 1 h 50 min,
- Mid / 280 lumen / 104 méter / 3 h,
- Low / 100 lumen / 63 méter / 7 h.
Meleg fény:
- High / 500 lumen / 124 méter / 1 h 50 min,
- Mid / 280 lumen / 91 méter / 3 h,
- Low / 100 lumen / 56 méter / 7 h.
Piros fény:
- Constans bekapcsolás / 10 lumen / 6 méter / 16 h,
- Figyelmeztető villogás / 10 lumen / 32 h.
A lámpa billenőszög-szabályozással rendelkezik, amely 90 fokos szöget ér el a függőlegestől. A burkolat tartós polikarbonátból készült, biztosítva az akár 1 méterről való leesés ellenálló képességét. Az IP66 védelmi osztály garantálja a porállóságot, valamint a fröccsenésekkel és az erős esővel szembeni ellenállást. A burkolat tetején az akkumulátor töltöttség jelző található.
A lámpát az HLB1300 Li-Ion 1300 mAh akkumulátorral tápellátják, amely a készlet tartozéka. Az akkumulátorba beépített USB-C port van, amely lehetővé teszi az újratöltést. Alternatívaként a fejlámpa három AAA elemmel is üzemeltethető. Az elemtartó rekesz belsejét fluoresszáló bevonattal látták el, amely megkönnyíti a tápegység cseréjét akár gyenge fényviszonyok között is.
A speciális, légáteresztő fejpánt elvezeti az izzadtságot és a helyén tartja a fejlámpát még intenzív tevékenység esetén is, a fényvisszaverő felület pedig növeli a felhasználó láthatóságát.
A készlet tartalmazza:
- UT27 lámpa,
- 1x Li-Ion HLB1300 1300 mAh akkumulátor,
- USB-C töltőkábel,
- fejpánt,
- speciális táska, amely lehetővé teszi a lámpa átalakítását.
Technikai adatok
Anyag: polikarbonát
Fényforrás: hideg színű LED (6,500 K), meleg színű LED (3,000 K) és két piros LED
Maximális fényerő: 800 lumen
Maximális hatótávolság: 168 m
Maximális működési idő: 40 h
Tápellátás: Li-Ion HLB1300 1300 mAh akkumulátor (a készlet része)/ 3 x AAA elem (nem tartozék)
Bemeneti áram: 5V 1A
Méretek: 56 x 46,6 x 32 mm
Súly: 48 g (fejpánttal és akkumulátorral)
Gyártó: Nitecore, Kína
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 800 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő magas üzemmódban | 150 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 11 óra |
| Áramellátás típusa | Cserélhető akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 1300 mAh Li-Ion HLB-1300 |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | Polikarbonát |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Piros |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 66 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Igen |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 56 mm |
| Átmérő | 46,6 mm |
| Súly | 48 g |
| EAN | 6952506409372 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE UT27 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |