Svítilna vydává velmi intenzivní světlo a je pevně zpracovaná. Mám však jednu poznámku – při používání na maximální výkon občas automaticky sníží intenzitu světla, aby se po chvíli opět vrátila na nejvyšší jas. Nevím, jestli je to vada, nebo záměrné fungování.
nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Čelová lampa vybavená LED diodou s výkonem 1400 lumenů a dosahem až 130 metrů, vyzařující široký paprsek bílého světla a další diodou vyzařující červené světlo. Díky použité technologii TrueVision+ je světlo vytvářené lampou měkké a jednotné.
Lampa může pracovat v 9 režimech, které umožňují přizpůsobit paprsek světla aktuálním potřebám. Plynulou obsluhu a rychlé přepínání mezi režimy zajišťují hlavní tlačítko a pomocné tlačítko, která jsou umístěna v horní části těla lampy.
Provozní režimy pro bílou barvu – jas / dosah / doba svícení:
- Turbo - 1400 lumenů / 130 m / -,
- High - 600 lumenů / 77 m / 13 h,
- Mid - 300 lumenů / 53 m / 20 h,
- Low - 100 lumenů / 30 m / 38 h,
- Ultralow - 8 lumenů / 8 m / 200 h,
- SOS - 1400 lumenů,
- Beacon - 1400 lumenů.
Provozní režimy pro červenou barvu – jas / dosah / doba svícení:
-Constant-on - 5 lumenů / 5 m / 120 h,
-Slow flashing - 10 lumenů / - / 120 h.
Kryt lampy je vyroben z odolného polykarbonátu a hliníku. Třída těsnosti IP68 zajišťuje ochranu proti vodě a prachu a umožňuje ponoření do hloubky až 2 metrů. Navíc je kryt odolný proti pádu z výšky až 2 metrů. Držák lampy umožňuje změnu úhlu náklonu. Díky promyšlené konstrukci byl při nastavování úhlu svícení tlak krytu lampy na čelo významně snížen.
Vestavěná baterie 21700 s kapacitou 4000 mAh zajišťuje až 200 hodin provozu. Konektor USB-C umístěný v těle lampy umožňuje rychlé a snadné nabíjení baterie. Ukazatel úrovně nabití baterie se aktivuje krátkým stisknutím tlačítka Mode.
K lampě je přiložena perforovaná čelenka vybavená silikonovým pásem odvádějícím pot na boky hlavy. Čelenka se také vyznačuje reflexním prvkem, který zlepšuje viditelnost po setmění nebo za obtížných povětrnostních podmínek.
V sadě se nachází:
- čelová lampa Nitecore NU50,
- čelenka,
- kabel USB-C.
Technické údaje
Zdroj světla: LED dioda
Napájení: Li-ion baterie 4000 mAh
Kryt: hliník, plast
Vodotěsnost: norma IP68
Rozměry: 84 x 48,5 x 43,9 mm
Hmotnost: 146 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 1400 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 660 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 200 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 4000 mAh Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | Umělý plast |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé, červené |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 68 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ano |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 83,4 mm |
| Průměr | 48,5 mm |
| Hmotnost | 146 g |
| EAN | 6952506407675 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NU50 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |