A zseblámpa nagyon intenzív fényt ad, és masszívan van megépítve. Van azonban egy megjegyzésem – maximális teljesítmény használata közben időnként automatikusan csökkenti a fényerőt, majd egy idő után visszaáll a legmagasabb fényerőre. Nem tudom, hogy ez hiba-e, vagy szándékos működés.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
Fejlámpa felszerelve egy LED diódával, amelynek teljesítménye 1400 lumen, és hatótávja akár 130 méter, széles, fehér fényű fénysugarat bocsát ki, valamint egy kiegészítő diódát, amely piros fényt bocsát ki. A TrueVision+ technológiának köszönhetően a lámpa által kibocsátott fény lágy és egyenletes.
A lámpa 9 üzemmódban működhet, amelyek lehetővé teszik a fénysugár beállítását az aktuális igényekhez. A kényelmes működtetést és a gyors váltást az üzemmódok között a főgomb és a segédgomb biztosítja, amelyek a korpusz tetején helyezkednek el.
Üzemmódok a fehér fényre – fényerő / hatótáv / világítási idő:
- Turbo - 1400 lumen / 130 m / -,
- High - 600 lumen / 77 m / 13 óra,
- Mid - 300 lumen / 53 m / 20 óra,
- Low - 100 lumen / 30 m / 38 óra,
- Ultralow - 8 lumen / 8 m / 200 óra,
- SOS - 1400 lumen,
- Beacon - 1400 lumen.
Üzemmódok a piros fényre – fényerő / hatótáv / világítási idő:
-Constant-on - 5 lumen / 5 m / 120 óra,
-Slow flashing - 10 lumen / - / 120 óra.
A lámpa háza tartós polikarbonátból és alumíniumból készült. Az IP68 tömítettségi osztály védelmet nyújt a víz és a por ellen. Lehetővé teszi a merülést akár 2 méter mélységig. Ezenkívül a ház ellenáll egy akár 2 méteres magasságból való leesésnek is. A lámpa tartója lehetővé teszi a dőlésszög módosítását. Az átgondolt konstrukciónak köszönhetően a lámpa házának a homlokra gyakorolt nyomása a világítási szög beállítása során jelentősen csökkent.
A beépített 21700 akkumulátor 4000 mAh kapacitása akár 200 óra munkát garantál. Az USB-C port a testben lehetővé teszi az akkumulátor gyors és egyszerű töltését. A töltöttségi szint jelzője aktiválódik röviden megnyomva a Mode gombot.
A lámpához mellékelve van egy perforált fejre való pánt, amely szilikon szalaggal van ellátva, amely elvezeti az izzadságot a fej oldalára. A pántot továbbá visszaverő részlet is jellemzi, amely növeli a láthatóságot alkonyatkor vagy nehéz időjárási körülmények között.
A készlet tartalmazza:
- Nitecore NU50 fejlámpa,
- fejpánt,
- USB-C kábel.
Technikai adatok
Fényforrás: LED dióda
Energiaellátás: Li-ion akkumulátor 4000 mAh
Ház: alumínium, műanyag
Vízállóság: IP68 norma
Méretek: 84 x 48,5 x 43,9 mm
Súly: 146 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 1400 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő magas üzemmódban | 660 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 200 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 4000 mAh Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Piros |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 68 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Igen |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 83,4 mm |
| Átmérő | 48,5 mm |
| Súly | 146 g |
| EAN | 6952506407675 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NU50 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |