Vybral jsem tento produkt kvůli širokému světelnému kuželu a tohoto rozhodnutí nelituji. Je to specifické zařízení, které nemusí být nejlepší pro turistiku, ale je skvělé pro přesnou práci v dílně i pro osvětlení tmavých místností. Působí dojmem, jako by byl celý pokoj osvětlen přirozeným denním světlem. Dobře funguje také na zahradě. Škoda jen, že mezi 38 a 210 lumeny není režim 100 lm, který by byl nejpraktičtější. Pevně zpracovaná, těsná, hybridní svítilna, která je na samotný akumulátor velmi lehká. Akumulátor nevyniká kapacitou, ale nabíjí se velmi rychle přes USB-C.
nebo se přihlaste k odběru oznámení o dostupnosti
Lehká čelová latarka Nitecore NU35 vybavená LED diodou CREE XP-G3 S3 poskytuje maximální světelný tok 460 lumenů a dosah až 48 metrů. Čelovka je vybavena třemi režimy v červené barvě, které se hodí, když chceme používat latarku bez ztráty přizpůsobení očí tmě. Navíc je v latarce použito tří speciálních režimů: stroboskop, SOS, maják.
Latarka je napájena z přiložené lithiově-ionové baterie s kapacitou 590 mAh nabíjené prostřednictvím USB-C konektoru umístěného na boku pouzdra. Dalším zdrojem napájení mohou být 3 AAA baterie.
Korpus latarky je vyroben z odolného a lehkého polykarbonátu. Latarka je utěsněna na úrovni IP66, bez obav ji lze používat na dešti, a rovněž je odolná proti pádu z výšky až 1 metr.
Pohodlí při nošení na čele zajišťuje elastický pás, a úhel náklonu je nastavitelný v 80 stupních, díky čemuž je snadné přizpůsobit místo dopadu světla našim potřebám.
Srdcem latarky je pokročilá elektronika ACP kontrolující odběr proudu a zajišťující velmi nízkou spotřebu energie v pohotovostním režimu.
Režimy práce / doba svícení na lithiově-ionové baterii 590 mAh:
- Turbo - 460 lumenů / 15 min,
- High - 210 lumenů / 4 h,
- Medium - 38 lumenů / 7 h 45 min,
- Low - 1 lumen / 170 h,
- High CRI Bílé světlo - 22 lumeny / 7 h,
- Red high - 12 lumenů / 5 h,
- Red high - 2 lumeny / 32 h,
- Red warning flashing - 12 lumenů / 10 h,
- SOS - 460 lumenů,
- Beacon - 460 lumenů.
Režimy práce / doba svícení na bateriích 3 x AAA:
- Turbo - 460 lumenů / 15 min,
- High - 210 lumenů / 6 h,
- Medium - 38 lumenů / 9 h,
- Low - 1 lumen / 170 h,
- High CRI Bílé světlo - 22 lumeny / 12 h,
- Red high - 12 lumenů / 8 h,
- Red high - 2 lumeny / 50 h,
- Red warning flashing - 12 lumenů / 15 h,
- SOS - 460 lumenů,
- Beacon - 460 lumenů.
V sadě s latarkou jsou:
- USB-C kabel,
- lithiově-ionová baterie 590 mAh,
- náhradní těsnění.
Technické údaje
Barva: Černá
Materiál: Polykarbonát
Maximální výkon: 460 lumenů
Maximální doba provozu: až 170 hodin
Maximální dosah: až 48 metrů
Napájení: Vestavěná Li-ion baterie 590 mAh
Délka: 61,3 mm
Šířka: 48,5 mm
Výška: 45,6 mm
Hmotnost: 79,5 g
Výrobce: Nitecore, PRC
MILITARY je prémiovým prodejcem značky Nitecore.
Nitecore je jedním z globálních lídrů v segmentu pokročilého osvětlení a nabízí svítilny, čelovky, nabíječky a EDC a outdoorové příslušenství. Produkty této značky jsou přítomny ve více než 100 zemích a používají je uniformované složky, armáda, lovci, potápěči, jachtaři a nadšenci do survivalu. Nitecore již řadu let udává standardy v oboru zaváděním inteligentních napájecích systémů, pokročilého chlazení a elektronického ovládání. Rozsáhlá nabídka zahrnuje zařízení s vysokými parametry a zvýšenou odolností vůči terénním a mechanickým podmínkám.
| Maximální světelný tok | 460 lumenů |
|---|---|
| Svazek světla | široká |
| Režimy svícení | Ano |
| Doba provozu v maximálním režimu | 15 min |
| Doba provozu ve vysokém režimu | 240 min |
| Doba provozu v nejslabším režimu | 170 hod. |
| Typ napájení | Vestavěný akumulátor |
| Typ akumulátoru/baterie | 590 mAh Li-Ion |
| Akumulátor v sadě | Ano |
| Materiál krytu | Umělý plast |
| Magnet | Ne |
| Barva světla | Bílé, červené |
| Powerbank | Ne |
| stupeň vodotěsnosti | IP 66 |
| Klip v sadě | Ne |
| Čelenka | Ano |
| Pouzdro v sadě | Ne |
| Délka | 61,3 mm |
| Hmotnost | 79,5 g |
| EAN | 6952506406289 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NU35 |
| Značka | Nitecore |
| EAN |