Azért választottam ezt a terméket, mert széles fénysugarat ad, és egyáltalán nem bánom ezt a döntést. Ez egy speciális eszköz, ami nem feltétlenül a legjobb túrázáshoz, de kiválóan működik precíziós műhelymunkákhoz és sötét helyiségek megvilágításához. Az az érzésem, mintha az egész szobát természetes nappali fénnyel világítaná meg. Kertben is jól működik. Kár, hogy 38 és 210 lumen között nincs 100 lm mód, ami a legpraktikusabb lenne. Masszív, zárt, hibrid zseblámpa, ami az akkumulátorral önmagában is nagyon könnyű. Az akkumulátor nem kiemelkedő kapacitású, de USB-C-vel nagyon gyorsan tölt.
vagy iratkozz fel a készletről szóló értesítésre
A könnyű Nitecore NU35 fejlámpa CREE XP-G3 S3 LED-del van felszerelve, amely maximális fényáramot biztosít 460 lumenes szinten és 48 méter hatótávolsággal. A fejlámpa három piros üzemmóddal rendelkezik, amelyek hasznosak, ha a lámpát a szem sötéthez való alkalmazkodásának elvesztése nélkül szeretnénk használni. Ezenkívül a lámpában három speciális mód is található: stroboszkóp, SOS, jeladó.
A lámpát a mellékelt 590 mAh kapacitású lítium-ion akkumulátor táplálja, amely USB-C aljzaton keresztül tölthető, amely az oldalon található. További áramforrásként 3 AAA elem használható.
A lámpa háza tartós és könnyű polikarbonátból készült. A lámpa IP66 szintű tömítésű, így esőben is nyugodtan használható, valamint ellenáll az akár 1 méteres magasságból történő esésnek is.
A homlokon való kényelmes viseletet rugalmas fejpánt biztosítja, és a dőlésszög 80 fokban állítható, így könnyen beállítható a fény beesési helye az igényeinkhez.
A lámpa lelke az ACP fejlett elektronika, amely szabályozza az áramfogyasztást és alacsony energiafelhasználást biztosít készenléti módban.
Üzemmódok / világítási időtartam 590 mAh lítium-ion akkumulátoron:
- Turbo - 460 lumen / 15 perc,
- High - 210 lumen / 4 óra,
- Medium - 38 lumen / 7 óra 45 perc,
- Low - 1 lumen / 170 óra,
- High CRI Fehér fény - 22 lumen / 7 óra,
- Red high - 12 lumen / 5 óra,
- Red high - 2 lumen / 32 óra,
- Red warning flashing - 12 lumen / 10 óra,
- SOS - 460 lumen,
- Beacon - 460 lumen.
Üzemmódok / világítási időtartam 3 x AAA elemekkel:
- Turbo - 460 lumen / 15 perc,
- High - 210 lumen / 6 óra,
- Medium - 38 lumen / 9 óra,
- Low - 1 lumen / 170 óra,
- High CRI Fehér fény - 22 lumen / 12 óra,
- Red high - 12 lumen / 8 óra,
- Red high - 2 lumen / 50 óra,
- Red warning flashing - 12 lumen / 15 óra,
- SOS - 460 lumen,
- Beacon - 460 lumen.
A lámpával együtt tartozékok:
- USB-C kábel,
- 590 mAh lítium-ion akkumulátor,
- tartalék tömítés.
Technikai adatok
Szín: Fekete
Anyag: polikarbonát
Maximális teljesítmény: 460 lumen
Maximális üzemidő: akár 170 óra
Maximális hatótávolság: akár 48 méter
Tápellátás: beépített Li-ion akkumulátor 590 mAh
Hosszúság: 61,3 mm
Szélesség: 48,5 mm
Magasság: 45,6 mm
Súly: 79,5 g
Gyártó: Nitecore, PRC
MILITARY a Nitecore márka prémium kereskedője.
A Nitecore a fejlett világítási szegmens egyik globális vezetője, zseblámpákat, fényszórókat, töltőket, valamint EDC és kültéri kiegészítőket kínál. A márka termékei több mint 100 országban jelen vannak, és az egyenruhás szolgálatok, a hadsereg, vadászok, búvárok, tengerészek és túlélők használják. A Nitecore évek óta állít fel iparági standardot intelligens energiarendszerek, fejlett hűtés és elektronikus vezérlések bevezetésével. A széles körű kínálat magas paraméterekkel és megnövelt terep- és mechanikai ellenállással rendelkező berendezéseket foglal magában.
| Maximális fénysugár | 460 Lumen |
|---|---|
| Fénysugár | Széles |
| Világítási módok | Igen |
| Üzemidő maximális üzemmódban | 15 min |
| Üzemidő magas üzemmódban | 240 min |
| Üzemidő a leggyengébb módban | 170 óra |
| Áramellátás típusa | Beépített akkumulátor |
| Akkumulátor/elem típusa | 590 mAh Li-Ion |
| Akkumulátor készletben | Igen |
| Burkolat anyaga | műanyag |
| Mágnes | Nem |
| Fényszín | Fehér, Piros |
| Powerbank | Nem |
| Vízállósági fokozat | IP 66 |
| Klipsz készletben | Nem |
| Fejpánt | Igen |
| Tok készletben | Nem |
| Hosszúság | 61,3 mm |
| Súly | 79,5 g |
| EAN | 6952506406289 |
| Manufacturer code | LAT/NITECORE NU35 |
| Márka | Nitecore |
| EAN |